Додому заходити страшно і бути у квартирі – теж страшно

До того ж, не знаємо, скільки ще прослугують стаціонарний телефон і вся побутова техніка. Мешканці будинку по вулиці Вільямса,6 звернулись до редакції нашого каналу із традиційною, на перший погляд, проблемою – тече дах. Втім, саме їх ситуація ускладнюється кількома моментами: по-перше, комунальники не можуть знайти грошей лише на три квартири. Поруч із цим – від танення снігу «плаває» і сходинкова клітина, і комунікації. Бачила все Крістіна Криженко.

Ось так і живемо: від снігу до дощу, жаліються мешканці будинку по вулиці Вільямса,6. Спільна проблема тут у 3-х мешканців верхнього 5-го поверху – тече дах. Штукатурка давно обвалилася, все тече по стику у бетонних плитах і навіть заходить у квартири. Такої «вологої» напруги дроти не витримують. Люди говорять: тут вже навіть була пожежа – горіла мережа, та і вона не стимулювала до бажаних змін – власне ремонту. На руках у людей – купа відписок від комунальників – одна від одної відрізняється лише роком – 2011, 2012 – внесемо в аварійний графік, відремонтуємо.

/Катерина Рибась, мешканка будинку по вулиці Вільямса,6

Воно нікому нічого не потрібно. Я вже на такі подвиги пішла. Якби знала, як дістатись до Господа Бога, і туди б пішла і зателефонувала. Це жах, що робиться. І куди не піду – немає грошей, одні відговорки. А куди звертатись? Будуть гроші – будемо ремонтувати/

Людям прикро ще й тому, що грошей у комунальників не вистачило саме на їхні три квартири. Сусідній шостий під'їзд відремонтований, а вони і досі страждають.

/Катерина Рибась, мешканка будинку по вулиці Вільямса,6

Тільки те і робимо, що воду вибираємо, – я, Валя, Таня. А як прийду зі старістю, вони посміхаються і говорять, що грошей нема. А коли ж вони у вас з'являться? Вже просто сил нема, аби хоч повага була до старої людини, увагу проявили/

Оскільки 7-й ЖЕО, на балансі якого знаходиться будинок, залишився без очільника, відповіді шукаємо у профільного заступника мера. Той пообіцяв у ситуації розібратися і сприяти тому, аби цю адресу включили до переліку аварійних першочергових робіт. Однак зазначив: доки не буде стабільних теплих температур, ремонт робити ніхто не буде. Тож час покаже, хто кого: можлива пожежа і замикання мережі, чи ремонт від комунальників.

Стрічка новин