Розклад руху електропотягів, що рухаються в напрямку Гребінки, змінений

Які причини цього та як довго вони триватимуть – знають наші журналісти.

Зміни до руху приміських поїздів на напрямку Полтава-Гребінка стаються досить регулярно. Відбуваються вони з різних причин: зміна сезону, закінчення навчального року, ремонті роботи. Саме остання і спровокувала нинішні зміні в розпорядку руху.

/Андрій Жовковський, перший заступник начальника Полтавської дирекції залізничних перевезень

Проходять ремонтні роботи, будується двохколійка між Полтавою і Сагайдаком. Ми вимушені трохи обмежити рух потягів, щоб встигнути в терміни все зробити, а потім ми повернемось до старого графіку, але ще й з новими потягами/

Завдяки цим ремонтним роботам на відрузку руху Полтава – Сагайдак з'явиться двостороння колія, яка дозволить рухатись потягам в обидва напрямки без зупинок для того, щоб пропустити інший потяг. Також це дасть змогу запустити нові потяги, що вже з кінця весни курсуватимуть нашими залізничними шляхами. Що ж стосується самої зміни у графіку руху елекропотягів, то на період до 25 березня картина наступна: електричка, яка відправляється з Полтави Південної о 8.37, їхатиме до станції Солоницька.

Також упродовж цих днів по-іншому рухатиметься і електричка «Полтава-Гребінка», що відправляється з Полтави-Південної об 11.20. Вона слідуватиме лише до станції Ромодан.

Стрічка новин