Про дітей, їх оздоровлення та відпочинок говорили сьогодні в облдержадміністрації

Тут розглядали всі питання, які стосуються оздоровчої кампанії 2012 року. В її рамках оздоровити планують 74 тисячі дітей із усієї області. Більше розкажуть наші журналісти.

У приміщенні облдержадміністрації посадовці, освітяни і відповідні керівники цьогоріч вперше зібрались на розширеному засіданні штабу по оздоровленню дітей. На розгляді – готовність таборів до їх повного завантаження малими відпочивальниками.

/Валерій Пархоменко, заступник голови – керівник апарату Полтавської облдержадміністрації

Це якраз лягає у ту програму «Патріоти Полтавщини – будуємо разом». Ми запланували оздоровити в цьому році не менше 74 тисяч дітей і до 52% провести оздоровлення – 21 день у позаміських таборах/

Перш за все обласники звертатимуть увагу на пільговиків – малозихищених, із багатодітних родин і талановитих.

/Валерій Пархоменко, заступник голови – керівник апарату Полтавської облдержадміністрації

З обласного бюджету на зимове оздоровлення ми витратили 300 тисяч гривень. На останній сесії виділили 4 млн.грн. на оздоровлення у наших приміських таборах/

Крім того, за рахунок державного бюджету будуть придбані і розподілені по районах путівки до «Артеку» і «Молодої Гвардії». До травня, зазначає Валерій Пархоменко, мають бути вирішені всі організаційні питання по полтавським позаміським таборам. Під час же приймання останніх до роботи, зазначає посадовець, особистою вимогою ставитиме відкриття закладу після акту прийому, і основне – дотримання всіх правил безпеки.

Стрічка новин