У Полтавському педуніверситеті пройшов культурно-мистецький захід «Педагогічний етюд»

На розсуд глядачів студенти запропонували деякі ситуації з навчально-виховного процесу. Яким були їхні педагогічні етюди, знають наші кореспонденти.

Культурно-мистецький захід «Педагогічний етюд» у стінах Полтавського національного педагогічного університету імені Володимира Короленка зібрав майбутніх учителів та викладачів.

/Юлія Боловацька, аспірант кафедри педагогічної майстерності та менеджменту ПНПУ імені В.Г. Короленка

У рамках Міжнародної конференції, яку власне організувала кафедра педагогічної майстерності та менеджменту, ми вирішили об'єднатися з навчальними закладами нашого міста та влаштувати захід педагогічного спрямування/

Допомогу у створенні видовищного дійства надали учні полтавських шкіл, а також вихованці Малої академії мистецтв, школи «Паросток» та мистецьких колективів міста. Викладачі та студенти пропонували свої варіанти розв'язання різних складних ситуацій навчально-виховного процесу.

Педагогічні ситуації виникають щодня, говорить декан природничого факультету Марина Гриньова, і не обов'язково в навчальних закладах.

/Марина Гриньова, декан природничого факультету ПНПУ імені В.Г.Короленка

Я вважаю, що треба усі дитячі бажання заохочувати, тому що дитина – це найважливіше, що є у житті матері, у житті батька, у житті громадськості, у житті школи. Бо потім дитина створює соціальне середовище/

Цього року культурно-мистецький захід «Педагогічний етюд» у стінах педуніверситету проводиться вперше. Але організатори мають надію, що його проведення стане доброю традицією у виші. Культурно-мистецький захід став заключним етапом конкурсу на «Кращу педагогічну ситуацію». Участь у ньому брали різні вищі навчальні заклади України. Перемогу в конкурсі здобув факультет культури і виховання Миколаївського державного аграрного університету.

Крістіна Брігіда

Стрічка новин