У будинку по вулиці Маршала Конєва, 7 ліфт не працює із червня минулого року

Рівно за місяць – за тією ж адресою. 13 лютого нашим журналістам міська влада пообіцяла, що непрацюючі ліфти по вулиці Маршала Конєва, 7 упродовж місяця... запрацюють. Термін сплив, ліфти і досі не працюють. Люди у відчаї збираються подавати до суду та навіть писати Президенту.

В одних – дитина мала, інші – лежачі, плюс до цього – не один інвалід. У будинку по вулиці Маршала Конєва,7, який у народі називається «малосімейкою», – починаючи із червня минулого року – одна проблема на всі поверхи – непрацюючий ліфт.

/Валентина Петрівна, мешканка будинку по вул.Маршала Конєва,7

Чоловік у мене інвалід 2-ї групи, із ногою ампутованою просто не виходить із дому. Я ледве ходжу, ось сусідами допомагаємо, чим можемо. У нас тут багато інвалідів/

/Лідія Митрофанівна, мешканка будинку по вул.Маршала Конєва,7

Інфаркт отримала, хворобу перенесла, ноги нікуди не годяться. Я взагалі із дому не можу виходити, добре, що сусіди помагають. Спущусь, а піднятись не можу – серце у вуха вилазе/

Іще важче, говорять пенсіонерки, мамам із дітьми. Місця для колясок немає, я тягати щодня на верхні поверхи – немає сили. Говорять: їх просто довели.

/Валентина Петрівна, мешканка будинку по вул.Маршала Конєва,7

Якщо ліфт не запустять – тоді вже не знаю, до суду будемо писати, Президенту у Київ. Ось якщо б був живий (Царство Небесне) Кукоба, такого не було б. Я на будівництві із ним 40 років пропрацювала. Ото була свята людина. Сказав – і все/

Нині ж, кажуть люди, – не вірять нікому: ні обіцянкам мера, ні депутатів. Таким відношенням, говорять, їх просто позбавляють нормального існування.

/Лідія Митрофанівна, мешканка будинку по вул.Маршала Конєва,7

Ліфта немає – немає життя. Мамай ось скільки всього обіцяв, казав, що допоможе – і все/

Відповіді на риторичне «Коли ж у людей запрацює ліфт?» шукаємо у міської влади. Заступник мера Олександр Найпак говорить: ліфт і планували запустити, однак Держгірпромнагляд наполіг на капітальному ремонті. 16-го березня на сесії депутати мають виділити додаткові кошти на такі аварійні ліфти, як на Маршала Конєва,7. У 20-х числах місяця має відбутися експертиза. Скільки фахівці будуть перевіряти, радитися, міряти і, головне, – ремонтувати – цього разу термінів не називають.

Стрічка новин