Більше 100 мільйонів гривень за 2 роки

Саме таку суму незаконно отримали 11 суб'єктів господарювання, які входили до складу міжрегіонального конвертаційного центру. Нині проти них порушена кримінальна справа.

На один міжрегіональний «конвертаційний центр» на Полтавщині стало менше. Подібну незаконну діяльність, до якої долучилось 11 суб'єктів господарювання, викрили працівники податкової міліції.

/Дмитро Скобельський, прес-офіцер УМП ДПС в Полтавській області

Схема «конвертування» полягала в перерахуванні реально існуючими підприємствами безготівкових коштів на рахунки підприємств, що входили до складу «конвертаційного центру» за роботи та послуги, які фактично ними не надавалися. При цьому на адресу підприємств надавалися підробні документи щодо проведених взаємовідносин/

Встановлена на даний час сума проконвертованих таким чином грошових коштів упродовж 2-х років складає більше 100 млн. грн.

В рамках порушеної кримінальної справи працівниками податкової було проведено обшуки, вилучено документацію і речові докази протиправної діяльності.

На даний час з метою донарахування підприємствам-вигодонабувачам несплачених до бюджету сум податків проводяться слідчо-оперативні дії та заходи.

Стрічка новин