На виставці-ярмарці у «Листопаді» презентують книги в допомогу абітурієнтам

Познайомитися із книгами українських видавництв на першому поверсі і визначитися із майбутньою професію – на другому. Таку можливість нині мають всі полтавці та гості міста, які виявлять бажання відвідати традиційні виставки «Книжкова весна на Полтавщині» та «Абітурієнт-2012» у Палаці дозвілля «Листопад».

Шанувальників книги та майбутніх абітурієнтів цього дня під одним дахом Палацу дозвілля «Листопад» зібрало відкриття одразу двох виставок, які традиційно влаштовуються у Полтаві навесні.

ХІ Міжрегіональна виставка-ярмарок «Книжкова весна на Полтавщині» має на меті сприяти поширенню та популяризації української книги в регіоні. А подивитись дійсно є на що: навчальні, посібники, підручники, словники, художня література, дитячі книги – увесь спектр можливої літератури від видавництв з усієї України. Є з чого вибрати і на стенді «Книги Полтавщини» – до місцевих авторів у Полтавської обласної влади – особливе ставлення та підтримка.

/Валерій Пархоменко, заступник голови-керівник апарату Полтавської ОДА

На Полтавщині в минулому році було видано близько 26 тисяч соціально-значущих книг загальною вартістю 1 млн. 300 тис. грн. Чому так? Бо ми в першу чергу підтримуємо своїх письменників, свої видання не тільки комунальні, а й приватні, які видають такі книги/

ХІІІ міжрегіональна виставка «Абітурієнт-2012» у свою чергу покликана допомогти завтрашнім студентам правильно визначитися із вибором навчального закладу і майбутньою професією. На Полтавщині – величезний вибір потенційних альмаматер, – говорить Голова ради ректорів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації регіону Володимир Онищенко, відтак при виборі радить зважати на власні схильності та вимоги сучасного життя.

/Володимир Онищенко, голова Ради ректорів ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації

На сьогоднішній день пріоритетом в нашій державі є підготовка фахівців інженерно-технічного спрямування, тому що сьогодні є багато вакансій, на які можна працевлаштуватися, і держава виділяє державне замовлення на підготовку таких фахівців/

Виставки у Палаці дозвілля «Листопад» триватимуть до 15 березня з 10 до 17 години.

Стрічка новин