Додому ходити важко і небезпечно

Так про свою багатоповерхівку розповідають мешканці першого під'їзду за адресою вулиця Артема, 47/15. Говорять: єдине, що можуть отримати від комунальників, – рахунки за послуги, які у дійсності не виконуються. Підтвердження тому – падаючий козирьок над входом у під'їзд і ліфт, який вже півроку не працює.

У нас мешкають і пенсіонери, і молодь із немовлятами, розповідають жіночки із першого під'їзду будинку по вулиці Артема 47/15. В які двері не стукали, до кого не звертались, а віз, тобто, непрацюючий ліфт – і нині там. Із жовтня минулого року – додому тільки пішки. Мешканцям верхніх поверхів, тим, хто із малими дітьми, – іще важче.

/Галина Степанівна, мешканка будинку по вул.Артема, 47/15

Ну ось ми ледь піднімаємось, у мене онук. Ну як ви думаєте річну дитину піднімати на 7-й поверх? Орендуємо, просимо, щоб поставити у сусідів внизу. І на десятому, і на третьому поверсі живуть із дітьми/

Чому вони повинні страждати за борги інших чи чиїсь набиті кармани – люди і гадки не мають. Нинішню ситуацію називають не інакше як знущанням: комунальники чекають, доки відвалиться козирьок і півпід'їзду зляже із інфарктом через вимушену фізкультуру – пішки додому замість ліфту. Говорять: нині просто увірвався терпець. До цього і раніше багато чого робили самотужки.

/Галина Степанівна, мешканка будинку по вул.Артема, 47/15

Ну ми і всі під'їздом на труби здавали, і дах дівчата смолили/

Ці майже 5 тисяч, за словами мешканців, необхідні для ремонту двигуна ліфта. Їх комунальники хочуть перекинути на плечі людей, апелюючи тим, що у самих – немає коштів.

/Ніна Павлівна, мешканка будинку по вул.Артема, 47/15

ЖЕД каже, що вони – банкроти, говорять, щоб ми робили самі, а там десь 5 тисяч. Ми ж весь цей час платили, у нас за 18 років капітальних поломок не було – куди ж дівалися наші гроші. Значить, вони за рахунок наших грошів погашають інші борги із інших будинків/

Жінка продовжує: під'їздом погодились на те, щоб самим відремонтувати ліфт – вийде десь по 150 з квартири із врахуванням того, що ці гроші підуть у якості авансу ГЖЕДу за надані ним послуги. ЖЕД від такої перспективи відмовляється і ліфт тим часом не ремонтує. У «Полтаваліфті», що обслуговує цей будинок, говорять: і раді людям допомогти, і все б зробили – ЖЕД коштів не дає. Структура і так надавала послуги безкоштовно – зробила кілька поточних ремонтів ліфтів означеного ГЖЕДу і їх технічне обслуговування із минулого року – фактично за «спасибі». ЖЕД же продовжує відмовчуватись – за цілий робочий день нам до них дозвонитись і отримати відповідь не вдалось.

Стрічка новин