Не лише водіїв, а і пішоходів цього разу залучили до профілактичної роботи працівники ДАІ

Пояснюють це тим, що вкрай стурбовані ситуацією на полтавських дорогах, адже кількість дорожньо-транспортних пригод зростає. Для порушників – фільм показували, а сумлінним – подарунки вручали.

«Безпечний пішохідний перехід» – саме під такою назвою управління ДАІ в Полтавській області провело одну з останніх своїх акцій.

/Олександр Штепа, начальник УДАІ УМВС України в Полтавській області

Державтоінспекція вкрай стурбована тією ситуацією, яка склалася на автошляхах Полтавщини: 30% ДТП стаються за участю або з вини пішоходів/

Тому і провели акцію, говорить головний даішник області, аби привернути увагу до дотримання правил дорожнього руху всіма його учасниками. В рамках акції 10 екіпажів ДАІ несли службу поблизу пішоходних переходів і у місцях концентрації ДТП. Лише за один день з 42 порушниками правил дорожнього руху проведено профілактичні бесіди. Разом із цим близько 70-ти сумлінних водіїв заохотили за дотримання чинних правил – вручили флікери, тематичні блокноти, листівки.

/водій

Безпека пішоходів залежить від водіїв, саме так. Я бачив і по телебаченню, і загалом по Україні, яка ситуація/

Це, зазначають працівники Державтоінспекції, – далеко не єдина проведена акція. Серед реалізованого – і робота зі школярами «Побач мене у темряві», в рамках якої малечі роздавали світловідбиваючі браслети.

/Олександр Штепа, начальник УДАІ УМВС України в Полтавській області

Також ми проводили акцію «Почни із себе». Таким чином ми хотіли показати, що безпечний рух починається із кожного окремого водія. Ми не можемо поставити по патрулю біля кожного пішохідного переходу, тому водіям слід, перш за все, звертати увагу на свої порушення/

Для довідки: за 2 місяці поточного року на території області сталося 115 ДТП (проти 91 у році минулому) з потерпілими, в яких 150 осіб травмувалися, а 23 – загинули.

Стрічка новин