У ТРЦ «Київ» розігрували сертифікат на 4 тисячі гривень

4 тисячі гривень. Сертифікат саме на таку суму розігрували цими вихідними серед клієнтів ТРЦ «Київ». Учасником лотереї автоматично ставав той, хто придбав будь-який товар на 3-му поверсі закладу, будь-то стілець, килим чи повноцінну стінку у вітальню.

У торгово-розважальному центрі «Київ» на вихідних підбили підсумки чергової акції, яку проводили всі без винятку магазини 3-го поверху, які, нагадаємо, спеціалізуються на меблях, килимах і посуді. Керівництво закладу розповідає: слід було просто придбати товар в одному із магазинів на 3-му поверсі центру, заповнити анкету і автоматично стати учасником лотереї.

/Надія Коновалова, заступник генерального директора ТРЦ «Київ»

Звичайно, ми традиційно проводимо заходи. Ті, хто придбав товар на 3-му поверсі ТРЦ «Київ», стали учасниками лотереї, головний приз якої – 4 тисячі гривень, які необхідно буде витратити в одному із магазинів саме 3-го поверху/

Аби учасники були у рівних умовах, в ТРЦ «Київ» проводили розіграш лише серед тих, хто безпосередньо прийшов на розіграш. Для неупередженості анкети учасників витягала дитина, щасливчика ж обрали лише з 10-ї спроби. Пані Ірина говорить: на перемогу не розраховувала. Свого часу просто прийша до «Києва» за запланованою покупкою.

/Ірина Вовк, переможиця лотереї від ТРЦ «Київ»

Купили диван у чудовому магазині «Лотос»/

Гроші сертифікату, 4 тисячі гривень, пані Ірина планує витрати на придбання ліжка у тому ж магазині, де купляла диван. У ТРЦ «Київ» говорять: такі акції для кожного поверху, що спеціалізується на певному спектрі послуг, будуть проводити систематично.

/Надія Коновалова, заступник генерального директора ТРЦ «Київ»

На 5-му поверсі у березні будуть проходити жіночі пінні бої. Це новинка для Полтави. Крім того, традиційно кожного місяця у кожного поверху ТРЦ «Київ» проходитиме своя форма співпраці із клієнтами/

Стрічка новин