У будинку по вулиці Фрунзе, 44 вже 5 місяців не працює ліфт

Вже втретє за останній час наша знімальна група виїжджає до мешканців будинку по вулиці Фрунзе, 44. Причина – та сама: тут вже 5 місяців не працює ліфт. Люди просто у відчаї, робочі, які ремонтували підйомник, кажуть: він вже справний. Чому ліфт і досі не їздить, намагалися дізнатися наші журналісти.

Іван Тимофійович щодня пішки спускається з 9 поверху до магазину, каже: доводиться, бо продукти тепер купляє не тільки собі, а й сусідам.

/Іван Тимофійович, мешкає по вул. Фрунзе,44

На нашому майданчику живе чотири родини, які не виходять, і я ось зараз іду, щоб купити їм, щоб вони хоч що-небудь поїли, а одна жінка ледь-ледь підіймається, говорить - чотири дні не підіймалася, зараз тільки пішла скупитися/

І таких, хто не виходить з квартири, бо просто не має сил піднятися та спуститися сходами, у цьому будинку ще багато. Рена Іванівна – інвалід, говорить, боїться, що одного разу просто не дійде до квартири.

/Рена Іванівна, мешкає по вул. Фрунзе,44

У мене серце хворе, ішемічна хвороба серця, три порока, п'ять інфарктів, три інсульта, і ноги пошкоджені цукровим діабетом, і я одинока, і коли я піднімаюся на восьмий поверх, я відчуваю, що я гину/

Люди просто у шоці: ліфт у їхньому будинку не працює вже 5 місяців.

/Анна Терентіївна, мешкає по вул. Фрунзе,44

Коли дім цей в експлуатацію здавали і нам тут дали квартири у 73 році, все було благополучно, все було добре і ліфт працював. А в цьому році, в цьому році він стільки часу, ліфт вже не працює/

Де шукати допомоги, мешканці просто вже не знають, продовжує пані Анна, жаліються: сподівалися, що хоч мер міста почує, та й він ніяк не допоміг.

/Анна Терентіївна, мешкає по вул. Фрунзе,44

І скільки вже писали наші люди Мамаю, голові міськвиконкому, і в газету зверталися, і ніхто нічого не робить/

За 5 місяців, поки ліфт не працює, говорять люди, кілька разів приходили робочі, щось ремонтували і навіть відремонтували, але чому ліфт і досі не працює, так і залишається невідомим.

/Іван Тимофійович, мешкає по вул. Фрунзе,44

Робочі, які приходили, сказали, що вже все зробили, відремонтували повністю ліфт. Не знаємо, чому не вмикають. Дзвонили в одну в одну організацію, в міськвиконком, комунальне управління, в іспекцію по ліфтам, сказали – ми не знаємо, чому не працює/

Не дізнайшли істини і наші журналісти. Працівники «Ремліфту» на дзвінки вже традиційно не відповідають, так само, як і прес-служба міської ради. Тож питання, коли ж відновиться робота ліфту у будинку по вулиці Фрунзе, 44, поки лишається на совісті усіх несумлінних, так чи інакше причетних до цієї проблеми.

Стрічка новин