У Полтавському педагогічному провели конкурс краси серед юнаків

Цього року замість традиційного проведення конкурсу краси між студентками вишу Полтавський національний педагогічний університет імені Володимира Короленка влаштував змагання серед чоловічої частини студентства. За звання «Містер університет» змагалося шестеро юнаків. Хто посів перше місце, знають наші журналісти.

Напередодні 8 Березня у Полтавському національному педагогічному університеті імені Володимира Короленка пройшов конкурс «Містер університет». Серед учасників – представники кожного з факультетів вишу. Організували змагання Студентська рада та виховний відділ вишу.

/Тетяна Корсун, голова сектору культури і дозвілля Студентської ради ПНПУ імені В.Г.Короленка

Кастинг проходив спочатку в кожного на факультеті за розробленим положенням Студентської ради, а потім ми спільними можливостями організували це свято/

Організатори зумисно влаштували напередодні Жіночого свята конкурс серед чоловіків, продовжує Тетяна Корсун. Таким чином своїми виступами студенти можуть привітати викладачів та одногрупниць зі святом 8 Березня. Організатори не висували учасникам конкретних вимог щодо наявності у них певних здібностей.

/Тетяна Корсун, голова сектору культури і дозвілля Студентської ради ПНПУ імені В.Г.Короленка

Критерії були різні до кожного конкурсу, але загальне – це вміння триматися на сцені, креативність та їхні інтелектуальні здібності/

Останні знадобилися учасникам у змаганні під назвою «Ігри розуму». В конкурсній програмі також – дефіле, озвучування відео, конкурс талантів, а також заключне дефіле в офіційно-діловому вбранні. Готуватися до кожного з цих етапів хлопці почали задовго до початку конкурсу.

/Руслан Анчаков, студент психолого-педагогічного факультету, учасник конкурс «Містер університет»

Підготовка була дуже насиченою, були різноманітні тренування. Просто цей «Містер» спеціалізується тим, що він дуже різнобічний: тут епоха, таланти/

Учасники змагання під час підготовки здружилися, говорить Руслан Анчаков, проявляли взаємодопомогу та взаємоповагу один до одного.

/Олексій Гезун, студент факультету технології і дизайну, учасник конкурсу «Містер університет»

Учасники всі – чудові хлопці. Конкуренція... Я б не сказав, що конкуренція, дружні відносини/

За підсумками голосування жюрі перемогу та почесне звання «Містер університет» здобув студент факультету технології і дизайну Олексій Гезун, який, до речі, цього дня святкував свій День народження.

Крістіна Брігіда

Стрічка новин