Полтава готується зустрічати традиційні Дні класичної музики

«Музыка – наиболее чтимое из искусств... Все искусства хотят быть похожими на музыку...». У правильності цього висловлювання відомого класика Миколи Васильовича Гоголя вирішив переконати полтавців Народний артист України Герман Юрченко і запросив до Полтави відомих музикантів з Росії, Німеччини та Іспанії. Коли і де пройдуть традиційні дні класичної музики, дізнаєтеся із наступного сюжету.

Народний артист України Герман Юрченко запрошує полтавців долучитися до світу музики. Традиційні Дні класичної музики 12 березня Симфонією №40 Вольфганга Амадея Моцарта розпочне симфонічний оркестр музично-драматичного театру імені Миколи Васильовича Гоголя, диригент – Народний артист України Віталій Скакун. У програмі також візьмуть участь запрошені гості вечора: солістка з Києва – піаністка Альона Боряк та скрипалька з Іспанії Летиція Морено, яка гратиме на скрипці від відомого на весь світ Чікагського товариства Страдіварі.

/Герман Юрченко, Народний артист України

Буде звучати вперше в Україні скрипка Гварнері 1679 року у виконанні іспанської скрипальки/

14 березня на полтавців та гостей міста чекає не менш захоплююча програма «Від Антоніо Вівальді до Астора П'яццоли», виконана на кнопковому акордеоні Народним артистом України, тріумфатором 2011 року.

/Герман Юрченко, Народний артист України

Дуже чарівний музикант, якого знає весь світ, єдиний власник Золотих Лір, особливо дуже приємно, що це – українець – Ігор Завадський/

16 березня теж не обійдеться без відомих гостей. Спеціально на Дні класичної музики до Полтави завітають лауреати Міжнародних конкурсів: скрипаль Михайло Почекін (Москва) та піаніст Олег Полянський з Німеччини.

Довідки та придбання квитків – у касах театру Гоголя та Міського будинку культури.

Стрічка новин