У Карлівці два чоловіка намагалися поцупити мідний дріт на суму майже 13 тисяч гривень

У місті Карлівка Полтавської області співробітники сектору карного розшуку лінійного відділу на станції «Полтава» затримали двох крадіїв, які намагалися збути поцуплений з підприємства мідний дріт на суму майже 13 тисяч гривень. Діяли зловмисники окремо, але покарання тепер очікує на обох.

У місті Карлівка затримали місцевого 16-річного хлопця, який намагався збути мідний дріт загальною вагою 27 кілограмів. Чому вирішив обікрасти Дочірнє підприємство «Будівельно-монтажний потяг», яке і прокладало цими дротами нові лінії для електропотягів, юнак пояснити не зміг: каже – все сталося спонтанно.

/підозрюваний

Гуляв-ходив на залізничному вокзалі, був п'яним, стояв кабель біля вагона – взяв і пішов/

Співробітники сектору карного розшуку лінійного відділу на станції «Полтава» вважають, що на злочин неповнолітнього підштовхнув інший правопорушник, який того ж дня намагався скоїти той самий злочин.

/Костянтин Калашник, начальник лінійного відділу на станції Полтава УМВС України на Південній залізниці

Один із працівників залізничного підприємства, яке працює по проведенню ліній для електропотягів, викрав 35 кг. мідного дроту і пішов його здавати на приймальний пункт/

За неофіційними даними, на чорному ринку, – продовжує підполковник міліції, за 1 кілограм міді можна отримати 50 гривень. Піти на крадіжку, говорить затриманий, його змусила нестача грошей. У Карлівці молодик на заробітках, сам з Хмельницької області, де його чекає вагітна подружка та дитина від першого шлюбу.

/підозрюваний

В мене аванс одразу йде на кредит і аліменти, а потім немає на що жити, а кожного дня – по 15 грн. на обід збираємо. Ми ще самі собі їісти варемо, треба ж якось харчуватися/

У будь-якому разі на двох зловмисники викрали 62 кілограми мідного дроту на суму майже 13 тисяч гривень, відтак, проти обох крадіїв порушено кримінальну справу за статтею 185 Кримінального кодексу України – крадіжка. Покарання визначить суд.

Стрічка новин