Вони прагнуть змінити лінію полтавського горизонту

Студенти архітектурного факультету Полтавського національного технічного університету своїми бакалаврськими проектами намагались здивувати представників Національної спілки архітекторів України та отримати дипломи. Як це було – бачили наші журналісти.

Серед багатьох заходів, які проводяться на архітектурному факультеті Полтавського національного технічного університету протягом року, захист дипломних проектів і робіт – особливий етап в діяльності вишу. Студенти до цього готуються довго, вкладають весь свій творчий потенціал у втілення проектів будівель, за які вони тепер можуть отримувати не лише позитивні оцінки, а й дипломи від Національної спілки архітекторів України.

/Юрій Петрук, головний архітектор Полтавської області

Дані проекти – це політ фантазії, а життя зараз диктує трохи інші умови, але всі вони мають шанси втілитись в життя/

В рамках співпраці Полтавської обласної організації Національної спілки архітекторів України передбачена співпраця з Полтавським технічним університетом. Серед 75 випускних проектів студентів на розгляд журі було винесено 28 найкращих робіт, серед яких визначили 6 найкращих ідей сучасного архітектурного модерну. Співпраця спілки з вишом – досить прогнозована, адже технічний університет випускає кваліфікованих архітекторів, які досить легко знаходять собі роботу і загалом є затребуваними на ринку праці.

/Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ ім. Юрія Кондратюка

Упродовж більше 50 років ми готуємо фахівців архітектурного факультету. Підтвердженням високого рівня освіти є те, що наші студенти на всеукраїнських конкурсах перемагають та отримують дипломи 1 і 2 ступенів/

Серед найкращих робіт – проекти нового автовокзалу, кінотеатру, будинку творчих спілок та ділові комплекси, які в перспективі можуть бути розміщені в Полтаві.

/Олена Гайноша, студентка архітектурного факультету ПолтНТУ ім. Юрія Кондратюка

Це була проведена реконструкція кварталу Панянки, я зберегла тут історичні будівлі «Біла енергія» та будівлю «Полтававодоканалу»/

Цей конкурс проводять вперше. Суддівська колегія розглядала роботи бакалаврів, а вже наступного року планується провести конкурс магістерських робіт.

Стрічка новин