У Полтаві почали вітати жінок з першим весняним святом – 8 березня

Квіти та нагороди знайшли цими днями не одну володарку, а привітання з Міжнародним жіночим днем на адресу прекрасної половини людства лунають звідусіль. На заходах, присвячених жіноцтва, були і ми.

Урочисто вбрані із зачісками жінки з різних районів області напередодні 8-го березня у стінах обласного театру. Серед запрошених – пані Наталія, яка приїхала із Миргородщини.

/Наталія Мілько, депутат міської ради, завідуюча відділенням для дорослих Миргородської ЦРЛ

Це свято весни, гарного настрою, позитиву, посмішок/

Жінка говорить: до свята у неї відношення особливе, вітають не лише її, а й вона сама.

/Наталія Мілько, депутат міської ради, завідуюча відділенням для дорослих Миргородської ЦРЛ

Найкращі привітання – це коли збирається вся родина і ми йдемо вітати нашу бабусю/

Серед перших запрошених вітає малеча. Вони мають своя уявлення про свято.

/Аліна

Я люблю вітати маму, бабусю всіх своїх рідних жінок. Люблю дарувати їм квіти. Мамі роблю різні листівки, особливо із фотокарток із вісімками/

Очільники області переконані: свято – не данина моді, а головне у ньому – створити настрій і відповідну атмосферу. Губернатор розповідає: у різні роки підопічній йому жіночій половині колективу і квіти дарують, і невеличке свято влаштовують.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської облдержадміністрації

Я інколи чую різке висловлювання на адресу цього свята, але я вважаю, що головне – це не міжнародний жіночий день, а створити відповідний настрій своїй другій половині, жіночому колективу, із яким працюєш/

Без квітів і привітань не обходиться і в обласній раді, говорить очільник останньої Іван Момот. Без жінок, зазначає посадовець, працювати було б набагато важче.

/Іван Момот, голова Полтавської обласної ради

Із жінками працювати легше – вони більш відповідальні, вміють сконцентруватися. Я дуже радий, що у мене половина жіночого колективу/

В рамках урочистостей для запрошених панянок – і нагороди із грамотами вручили, і концертну програму за участю кращих колективів запропонували.

Крістіна Криженко

Традиційно до свята свою програму готують і вихованці Палацу дитячої та юнацької творчості. Юні полтавці незмінно вітають своїх найближчих та найрідніших жінок.

/Алла Сирцова, заступник директора з навчально-виховної роботи ПДЮТ

Сьогодні ми проводимо традиційний захід «З любов'ю в серці», який присвячений Міжнародному жіночому дню 8 березня. І на цей захід запрошені наші улюблені мами, бабусі, педагоги нашого палацу/

У святковій програмі, говорять організатори, взяли участь більше 200 вихованців кращих дитячих колективів Палацу. Більша частина учасників – лауреати, призери та володарі гран-прі обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Хореографічні композиції виконували Народний художній колектив ансамбль танцю «Барвінок» та зразковий художній колектив танцювальний клуб «Акцент». Представники вокальної студії чарували присутніх своїм співочим талантом. А вихованці відділу прикладного мистецтва порадували глядачів своєю майстерністю. Вони підготували виставку дитячих робіт та презенти для своїх батьків. Подарунки для кращої половини підготувала і адміністрація Палацу дитячої та юнацької творчості. 12 грамот зі словами подяки отримали найвідповідальніші батьки.

/Алла Сирцова, заступник директора з навчально- виховної роботи ПДЮТ

Нагороди ми традиційно вручаємо найктивнішим мамам, головам батьківських комітетів нашого палацу/

Мама і бабуся, відзначали учасники заходу, – уособлення затишку і продовження життя. Тому подарунки і вітання пообіцяли дарувати найдорожчим жінкам щодня, а не лише на 8 березня.

Юлія Іващенко

Стрічка новин