Вихованці школи-інтернату №2 імені Надії Крупської мали можливість потрапити у справжню оранжерею

Святковий вечір «Бал квітів» організував Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Робота зі старшокласниками, відзначають організатори, – один із напрямків роботи Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. З підлітками заняття проводять соціальні педагоги, психологи та представники громадських організацій.

/Людмила Василенко, начальник відділу соціально-культурної роботи ПМЦСССДМ

Один із аспектів якраз є виховання, зокрема, організація дозвіллевої діяльності. Тобто навіть дорослі вміють дуже добре працювати, але не завжди вміють гарно відпочивати/

Аби направити молодь на цікаве та змістовне проведення свого вільного часу, каже пані Людмила, і організували «Бал квітів». Під час проведення вечору відпочинку старшокласники брали участь у цікавих іграх. Чоловіча частина присутніх творила справжні чудеса: засипали дівчат компліментами та співали романтичні пісні. Нелегким був і конкурс перевтілення: хлопці намагалися зрозуміти, як нелегко бути дівчиною. Самі ж учасники заходу обіцяють: напередодні Міжнародного жіночого дня будуть дарувати позитивний настрій всім оточуючим.

/Бліци

– Оскільки ми на межі свята 8 березня, цього жіночого дня, хочеться привітати наших дівчат, наших вихователів, улюблених і дорогих

– Привітати хочу вихователів, в першу чергу – директора, ну і всіх дівчат/

Подарунком для всіх присутніх став виступ танцювального колективу школи №29 та вокальний презент, підготовлений вихованцями інтернату. Але не тільки духовні дарунки піднімали настрій учасникам «Балу квітів». Найбільш активні учні разом із педагогічним колективом отримали солодкі заохочення від Полтавського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Юлія Іващенко

Стрічка новин