Кількість людей, які шукають роботу у Полтаві, зростає

За останні два місяці чисельність населення, що звернулось до центру зайнятості у Полтаві, дорівнює минулорічному рівню, але фахівці відзначають тендецію до збільшення. Чи слід очікувати у Полтаві на бум безробітних – дізнавались наші журналісти.

Полтавський міський центр зайнятості постійно проводить моніторинг кількості безробітних у місті та займається пошуком робочих місць для цих людей. Останні 2 місяці центр працює в посиленому режимі подовжений робочий день, адже бажаючих зареєструватись тут з кожним днем все більше і тенденції до їх зменшення в центрі не бачать. Хоч у відсотковому співвідношенні кількість шукачів роботи в порівнянні з минулим роком не зростає.

/Оксана Попова, директор Полтавського міського центру зайнятості

Протягом січня-лютого минулого року ми надали послуги 1800 людям. За 2 місяці цього року до нас звернулось 1500 осіб/

Лише за 29 робочих днів лютого центр надав послуги більш ніж 1000 людям, що майже на 200 більше, ніж в році минулому, і кількість їх постійно зростає. В той же час кількість замовлень на всіх підприємствах зменшується, найбільше страждає легка промисловість. Без проблем поповнюється кадрами лише сфера торгівлі.

/Оксана Попова, директор Полтавського міського центру зайнятості

Наразі і на сьогодні я не можу сказати, що кількість бажаючих зареєструватись є більшою за минулорічну, але менше їх не стає/

Більш точну ситуацію, говорить Оксана Попова, можна буде спостерігати ближче до літа.

Стрічка новин