І годівнички робимо, і про стареньких не забуваємо, і малечі концерти влаштовуємо

Так на початку весни заявляє про себе 18-та загальноосвітня школа, яка має статус громадсько-активної. Вже 10-й рік поспіль з 1 березня тут проводиться весняний тиждень добра. В його рамках сьогодні провели День дитини.

Ми хоч школа і маленька, і знаходимось на околиці, намагаємось не відставати від інших, розповідають у 18-й загальноосвітній. Таких, як ми, кажуть у закладі, тобто, громадсько-активних шкіл, у місті всього дві – ця і 34-та. Статус свій тутешній учні і вчителі намагаються підтримувати не лише на папері.

/Оксана Горіна, директор ЗОШ №18

Починаючи з 2003 року наша школа співпрацює з Всеукраїнським фондом «Крок за кроком» за програмою «Школа як осередок розвитку громади». У 12-ти країнах світу, де діє мережа громадсько-активних шкіл, кожен рік 1 березня розпочинається Міжнародна волонтерська акція «Весняний тиждень добра»/

Цьогорічний лозунг Весняного тижня добра – «Ми разом зробимо більше».

У понеділок 18-та школа для малечі Юрівки віком від 3-х до 6-ти років влаштувала захід. В рамках останнього – і про школу розповіли, і міні-виставу «Колосок» влаштували. Однак це, розповідає керівництво школи, – лише частина із виконаного і запланованого на весняний тиждень добра.

/Оксана Горіна, директор ЗОШ №18

Це соціальні проекти: визначення кращої вулиці, найкращого подвір'я мікрорайону – ті послуги, які ми надаємо нашому населенню/

Плюс до цього, продовжує перелік Оксана Горіна, – виготовлення годівничок, допомога стареньким та одиноким мешканцям Юрівки. У минулу п'ятницю провели благодійний аукціон. Ні багато, ні мало, силами школи зібрали 800 гривень – вони підуть на лікування полтавської малечі, яка цього потребує.

Стрічка новин