Національний банк України вирішив залучати дітей до малювання

Установа зініціювала Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Національний банк майбутнього». Про його умови дізнавались наші журналісти.

Не комп'ютерними і розважальними іграми, популярними серед малечі, а творчістю вирішили заохотити останню у Національному банку України.

/Ірина Городницька, прес-секретар управління НБУ в Полтавській області

Національний банк України оголосив про проведення конкурсу дитячих малюнків на тему: «Національний банк майбутнього». Конкурс проходитиме у 2 етапи. Перший триватиме у Полтаві, в нашому управлінні, до 12-го квітня. Роботи із анкетою необхідно подавати до 2 квітня до регіонального управління Нацбанку в Полтавській області/

Надсилати малюнки разом із анкетою (про умови конкурсу можна дізнатися на офіційному сайті банку) слід з обов'язковою припискою: «На конкурс дитячого малюнка».

/Ірина Городницька, прес-секретар управління НБУ в Полтавській області

У конкурсі можуть брати участь роботи дітей віком від 5-ти до 14-ти років, виконані на аркуші паперу формату А4 або А3. На зворотньому боці має бути зазначений вік учасника, де він навчається і контактні телефони батьків/

Конкурсні роботи будуть оцінюватися за 100-бальною шкалою за основними критеріями: відповідність темі конкурсу, художній рівень, композиційна досконалість, оригінальність, охайність. 12-го квітня відбудеться нагородження переможців конкурсу, які потім будуть змагатися зазвання кращого на Всеукраїнському рівні, підсумки якого підіб'ють у травні.

Стрічка новин