Справа Ковалівського сільського голови Юрія Бублика набуває всенародного значення

Незадоволені рішенням Полтавського районного суду, який засудив Юрія Бублика до 3 років умовно за нанесення збитків державі у сумі 31 тисячі гривень, однопартійці сільського голови влаштували мітинг-протест. Чого хотіли добитись члени Всеукраїнського об'єднання «Свобода» – знає Віталій Артамонов.

Обіцяли – виконали. У четвер члени політичної партії Всеукраїнського об'єднання «Свобода» провели прес-конференцію, на якій розповіли своє бачення відкриття кримінальної справи проти Ковалівського сільського голови Юрія Бублика, якого Полтавський районний суд засудив до 3 років обмеження волі без права обіймати керівні посади на підставі того, що сільський голова ніби-то завдав шкоди державі на суму в 31 тисячу гривень, неправильно оформивши певні документи.

/Юрій Бублик, Ковалівський сільський голова

Звертались ми не до одного експерта, не до одного адвоката. Максимум рішення, яке може бути прийняте, – це штраф, але зовсім не 3 роки умовно/

Представники політичних партій «Свобода», «Батьківщина» та «Фронт змін», як і обіцяли, у суботу зібрались біля пам'ятника Тарасові Шевченку на мітинг-протест проти політичних репресій в Україні та однобокого суддівства.

/Ганна Кіященко, член партії ВО «Батьківщина»

Судова влада – це третя гілка влади в державі, вона не може приймати свої рішення політично вмотивовано. Якщо судова влада не буде об'єктивною, то виконавча і законодавча влада може робити, що завгодно, і тоді люди будуть вирішувати свої проблеми не в судах, а на вулицях. Це в її інтересах – приймати правильні рішення/

Проте, за словами «свободівців», про рівність політичних партій у нашій державі мови бути не може, адже вони тиск згори на себе відчувають постійно.

/Роман Чабановський, член партії «ВО «Свобода»

Скрізь, де є представники нашої партії, на них здійснюється тиск, адже там, де у нас більшість, ми не даємо красти знизу і, відповідно, зверху недоотримують прибутку. Тому така політична ситуація нас не влаштовує і ми з нею будемо боротися/

Від пам'ятника Тарасові Шевченку мітингувальники пройшли ходою до стін обласної державної адміністрації, де за допомогою плакатів та гасел висловили свою думку стосовно політичної ситуації в Україні. Мітингувальники обіцяють: якщо політичні репресії у державі не припиняться, їхні мітинги будуть проходити частіше і не лише на Полтавщині, а й на всій території України.

Стрічка новин