Автоагрегатний завод у 2011 інвестував у виробництво понад 15 мільйонів гривень

Більше 15-ти млн. гривень інвестицій у минулому та перспектива співпраці із провідними вагонобудівними заводами України у році нинішньому. Все це – про роботу Полтавського автоагрегатного заводу. Роботу сучасних станків і всього оновленого виробництва бачили наші журналісти.

П'ять основних цехів + допоміжні служби, які сприяють у роботі, – загалом більше 1,5 тисячі працівників. Все це – про колектив Полтавського автоагрегатного заводу. Очільник останнього Роман Черняк розповідає: головне для підприємства – це розвиток і впровадження нових технологій, по іншому і бути не може. Прикладом, 2011-й називають роком здобутків, оскільки у виробництво було інвестовано понад 15-ть млн. грн, 11-ть із яких пішли в основний фонд, закупівлю ряду нових автоматизованих станків, сучасного обладнання – оброблювальних центрів, ливарних машин.

/Роман Черняк, генеральний директор ВАТ «Полтавський автоагрегатний завод»

Ми оновили парк механічний, ми оновили інструментальний парк станків, ливарне виробництво, і на 2012 рік плануємо оновити малярно-фарбувальне виробництво, плануємо оновити термічне виробництво і розвивати далі механічне виробництво/

Плюс до цього, продовжує Роман Черняк, – капітальне будівництво, ремонт споруд і, звісно, нові вироби. Оскільки це – справа не одного дня, ті розробки, які взялися робити 3-5 років тому, із паперу втілилися у життя і конкретні конструкції.

/Роман Черняк, генеральний директор ВАТ «Полтавський автоагрегатний завод»

В минулому році ми запропонували цілу лінію нових виробів нашим споживачам - це вузьке коло автомобільних заводів, але послуги цих заводів корисні всім - це автобуси, причіпи, вантажні автомобілі, нові гальмівні системи, вузли/

Також в автоагрегатному розробили і запровадили в життя антиблокувальну і антипробуксовочну системи. Крім цього – ряд автомобільних вузлів. Нині закцентують увагу на залізничних гальмівних системах, які вже в 2012-му мають вийти на ринок – у автоагрегатного вже є домовленості із провідними вагонобудівними заводами України. Так звана залізнична тема, нові розробки, пов'язані із нею і, відповідно, закупівля необхідного сучасного обладнання – це і нові робочі місця. Лише по означеним темам їх на автоагрегатному заводі планують ввести іще сотню.

Стрічка новин