Розбудова села – справа рук молодих

Під таким гаслом у Полтавській державній аграрній академії вже вдруге пройшов ярмарок полтавських аграрних підприємств, він же – ярмарок професій. Що купували та які вакансії пропонували, знає Альона В'язнікова.

У Полтавській державній аграрній академії знову ярмаркують. Вже вдруге регіональна виставка-ярмарок «Відродження села – справа рук молодих» зібрала на території кампусу чимало охочих придбати якісні товари місцевого виробництва. А особлива пропозиція для найвибагливіших покупців – майбутнє місце роботи.

/Валентина Аранчій, ректор ПДАА

Ми сьогодні запросили всіх аграрних роботодавців Полтавщини, щоб вони зустрілись з молоддю, студентами, з випускниками нашої Аграрної академії. Тут представлені сьогодні наші основні роботодавці – це Головне управління агропромислового розвитку, всі керівники районних управлінь с/г, головні агрономи, головні зоотехніки, головні інженери механіки, управління ветмедицини, екологічна служба/

За даними Головного управління сільського господарства, – продовжує пані Валентина, – щороку в області не вистачає майже 650 випускників різних спеціальностей аграрного спрямування. Погоджується із ректором академії і запрошений на свято представник обласної влади – заступник голови Полтавської облдержадміністрації Володимир Замикула. Він говорить: актуальний нині на Полтавщині розвиток агропромислового комплексу сільських територій не можливий без молодих кадрів.

/Володимир Замикула, заступник голови Полтавської ОДА

Третина мешканців області проживає сьогодні на селі, а, відповідно, там проживає молодь, відповідно, наші сільські діти навчаються в Аграрній академії, інших навчальних закладах, але здебільшого їх очікують на рідній землі/

Відтак саме на базі кузні кадрів для сільськогосподарської галузі – Полтавської державної аграрної академії, окрім ярмарку цього дня провели перше засідання новоствореної консультаційної ради при Полтавській облдержадміністрації. Мета останньої – об'єднати науку, освіту та виробництво задля подальшого розвитку пріорітетної нині на Полтавщині галузі сільського господарства.

Стрічка новин