791 юний науковець з різних куточків Полтавщини з'їхалися цими днями до ПолтНТУ імені Кондратюка

Саме на базі цього вишу Полтавське обласне територіальне відділення Малої академії наук України проводить ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

З 2 по 5 березня у Полтаві проходить 21-ий обласний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України. Учасників ІІ туру Всеукраїнського конкурсу-захисту нашого краю цього року приймав Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка – справжній осередок розвитку науки на Полтавщині. Полтавський техуніверситет – один з 10 вищих навчальних закладів України, який має пряму угоду із Національною академією наук України. Підписана у 2007 році, угода передбачає співпрацю із 13 інстутутами НАН, науково-практичні конференції, номінації на державні премії для викладачів та студентів вишу, стипендії. З 5 січня 2012 року на базі університету діє позашкільний навчальний заклад Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді». Навчаються в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка і випускники малої академії наук. Ігор Рева, президент Студпарламенту вишу та голова студентської ради Полтави, говорить: свого часу наукова діяльність в академії йому дуже допомогла.

/Ігор Рева, випускник МАН України

МАН стала для мене тією основою, тією базою, яка дала мені допомогу гарно пройти конкурс до навчального закладу, далі – гарно навчатися і зорієнтувала мене у майбутній професії/

Цього року у ІІ (обласному) турі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України беруть участь 791 учасник. Молоді науковці з різних куточків Полтавщини захищатимуть свої науково-дослідні роботи у різних відділеннях, секціях та підсекціях – кожен зі своєї теми. Та тільки кращі з них представлять Полтавську область на ІІІ заключному етапі конкурсу, який пройде в Києві з 23 березня по 28 квітня 2012 року.

Стрічка новин