Про здоров'я слід дбати іще з дитинства – аксіома, відома кожному

Особливого сенсу вона набуває для батьків тієї малечі, яку ми звикли називати особливою. Ті дітлахи, які мають порушення мовленнєвого апарату, систематично відвідують логопеда. На одному із таких занять побувала наша знімальна група.

Ці лікарі користувались і продовжують користуватися популярністю, якій можна позаздрити.

/уривок із фільму/

І щоб не було, як у фільмі, зокрема, у навчально-виховному комплексі інтернатного типу для дітей із вадами розвитку створили свою систему. Не за радянським принципом рахівничок і рядків швидкого читання, тут – в залежності від захворювання і ступеню складності із кожним вихованцем працюють окремо.

/Ольга Гінжелюк, вихователь-логопед НВК інтернатного типу для дітей з вадами розвитку

В нашому навчально-вихованому комплексі є 2 логопедичні групи. Наша група «Сонечко» працює із дітьми з вадами розвитку, є ще і інітернатна, у якій дітей можна залишати і на ніч/

Крім звичних вправ – і ось ці предмети, за допомогою яких пані Ольга робить масаж не тільки язика дитини, але і губ. Такий масаж роблять для діток із важкими вадами. Так званий зондований масаж дозволяє і краще працювати із порушеннями, прибрати слинотечу, і покращити точність руху язичка у дитини. Аби подібна практика була вдалою, головне для вправ – це системність.

/Ольга Гінжелюк, вихователь-логопед НВК інтернатного типу для дітей з вадами розвитку

Для дітей із вадами це потрібно робити кожного дня тривалістю десь по 10-15 хвилин. Все це робиться у ігровій формі, щоб діти краще запам'ятовували, вони це добре знають. І роблять це як в умовах садочка, так і вдома з батьками/

Стрічка новин