Полтавська Галерея мистецтв наприкінці цього тижня перетворилася на казкову країну

Дитяча художня студія «Маленький принц» презентувала експозицію робіт своїх вихованців.

«Маленький принц» – один із позашкільних закладів, де діти можуть реалізувати свої творчі здібності. Виставка робіт вихованців студії цього разу відкрилася у Галереї мистецтв. Тематику, говорить керівник об'єднання, обрали не випадково.

/Ігор Шипулін, керівник дитячої художньої студії «Маленький принц»

Вона в першу чергу присвячена весні. Все оживає, також оживають і дитячі емоції, почуття/

Пан Ігор говорить: кожна дитина у своїх роботах намагається висловити щось цікаве, те, що хвилює саме її й що вона пропускає через струни своєї душі.

/Юлія Крилевич, учасниця виставки

На даній виставці представлена моя картина «Яблука». Мені якось згадалося літо, осінь, гарні теплі ябулука. І вирішила їх зобразити/

За жанром і напрямом роботи досить різні, відзначає керівник студії, але кожен відвідувач зможе знайти для себе щось приємне. Відвідувачі ж зазначають, що кожна робота захоплює і ніби переносить в казкову країну.

/Бліци

- Нам дуже подобається, дуже яскраві кольори, дуже все так по-весняному, так надихає

- Виставка мені дуже сподобалася. І гарно, що проводиться в нашому місті така виставка, що можемо побачити світогляд наших дітей, наших маленьких художників/

Вікова група учасників досить різноманітна, говорять організатори. Експозиція виставки поєднала роботи дітей від 4 до 15 років. Більшість юних митців вже стали лауреатами обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Але на досягнутому, кажуть самі художники, зупинятися не збираються і надалі своїми роботами планують піднімати настрій та створювати атмосферу свята.

Юлія Іващенко

Стрічка новин