Довідку з РАЦСу та документи у нотаріуса тепер можна отримати швидше

В районах уже працюють громадські приймальні, які надають консультативні юридичні послуги. Саме про роботу цих установ говорили сьогодні на розширеній колегії при облдержадміністрації.

Розширене засідання Полтавської обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення стало черговим кроком до впровадження системи юридичної допомоги людям. На комісії підбили підсумки роботи у цій сфері за рік минулий і вже намітили шляхи на рік теперішній.

/Тетяна Колотілова, начальник Головного управління юстиції у Полтавській області

Найголовніше задання роботи цієї комісії – це напрацювання нами регламенту роботи, узагальнити досвід минулих років та поширити цей досвід на території районів, і головне – навчити громадян знати свої права/

Стан розвитку правової освіти в області впевнено рухається вперед. В районах свторюються спеціальні центри допомоги громадянам при оформленні різного роду юридичних довідок та документів.

/Володимир Онищенко, перший заступник голови Полтавської обласної ради

Питання у людей виникає дуже багато. Питання з РАЦСами та нотаріальними конторами. Нам вдалося налагодити цю роботу та суттєво знизити час очікування в черзі для отримання потрібного рішення/

Також під час засідання були розглянуті питання про діяльність органів виконавчої влади у напрямку надання первинної допомоги через мережу громадських приймалень при райдержадміністраціях.

Стрічка новин