Члени міської та обласної Громадських рад стурбовані поборами у школах

І те, про що ще сьогодні говорили в облдержадміністрації, – освітня галузь, а саме – як не тільки навчати, а, перш за все, виховувати дітей у школах? Цій темі зокрема присвятили засідання Громадської ради при облдержадміністрації, куди крім освітян і керівників відповідіних управлінь запросили і колег із Громадської ради міста.

Члени Громадських рад, які працюють при облдержадміністрації і міськвиконкомі, освітяни і правоохоронці зібралися, аби поговорити про освіту. Громадськість стурбована розривом у школі: замість попередніх 2-х критерієв – навчання та виховання – на практиці, говорять активісти громадських організацій, зреалізовується лише перше.

/Василь Голуб, голова Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації

Мене абсолютно не цікавлять навчальні плани, мене цікавить, що буде із особистістю, яка вийде із стін школи/

В ідеалі, продовжує Василь Голуб, має бути співвідношення виховання 50 на 50 – родина і школа. А у нинішніх умовах роботи більшості батьків і відсутності виховання у школі, певні в Громадській раді, дітей залишають фактично напризволяще.

/Василь Голуб, голова Громадської ради при Полтавській облдержадміністрації

Ми пропонуватимемо вводити іще додаткові виховні години, запроваджувати і виховні години, що не треба робити/

Також хочуть відновити першочергову роль шкільного психолога, аби спілкування учнів із ним відбувалося хоча б раз на тиждень, а не у випадку, коли батьки чи вчитель приведе.

Торкнулись на засіданні і теми так званих «поборів» у школах. У Громадській раді говорять: тема не вивчена, контролюючі служби відповідних матеріалів не мають, а за фактом гроші збираються не школою, а батьківськими комітетами.

Стрічка новин