«Свободівці» збирають в Полтаві мітинг-протест проти політичних репресій в Україні

Справа Юрія Бублика, якого Полтавський районний суд засудив до 3 років умовно за завдання збитків державі на суму в 31 тисячу гривень, має своє продовження. Незгодні з рішенням суду однопартійці Ковалівського сільського голови вважають цей вирок політичною розправою і збирають в суботу у Полтаві народні збори, іншими словами – акцію протесту. Про це вони заявили на прес-конфереції.

Члени Полтавського районного осередку Всеукраїнського об'єднання «Свобода» на своїй прес-конференції за мету поставили донести до людей думку про політичну нестабільність в державі та нерівноправність політичних партій.

/Роман Чабановський, член партії ВО «Свобода»

Влада на території України запустила масовий механізм боротьби проти суспільства в державі. Торкнулося це і Полтавської області/

За приклад «свободівці» наводять кримінальну справу, порушену проти Ковалівського сільського голови Юрія Бублика. Обвинувачення полягають в тому, що під час приймання робіт по виготовленню технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів в межах Ковалівської сільської ради голова останньої Юрій Бублик не дотримався всіх нормативних правил, не зібрав всіх документів та не надав акту експертної оцінки, в результаті чого і завдав шкоди державі на суму в 31 тисячу гривень. Полтавський районний суд виніс обвинувачувальний вирок – 3 роки умовно без права обіймати керівні посади. Сам сільський голова і його однопартійці справу називають політичним замовленням.

/Юрій Бублик, Ковалівський сільський голова

В даній господарській операції повністю відсутній склад злочину. Я діяв по договору, який був укладений моїм попередником, перебуваючи на посаді лише місяць. Технічна документація, яка є предметом кримінальної справи, за даними всіх свідків і керівників служб району мала всі відповідні підписи, али суд зачитав підготовлений обвинувачувальний вирок/

Прокурор Полтавського району Олександр Жигилій будь-який політичний аспект у цій справі відкидає. Говорить: справа була порушена за фактом, за поданням контрольно-ревізійного управління, абсолютно ніяких політичних мотивів звинувачення не має, адже факт відсутності експертної оцінки документації на час передачі коштів є незаперечним.

Юрій Бублик та його однопартійці просто коритися не збираються. Справа уже направлена на розгляд до апеляційного суду. «Свободівці» сподіваються, що той винесе виправдальний вирок. Якщо ж апеляція буде відкинута, Юрій Бублик зазначає, що як законослухняний громадянин він це рішення прийме, але від керівництва селом все-одно не відступить.

/Юрій Бублик, Ковалівський сільський голова

Секретар Ковалівської сільської ради буде фактично виконуючим обов'язки голови, а номінально керувати буду я. Адже обрала мене громада і знімати з цієї посади мене має право тільки громада/

«Свободівці» мають на меті вже в цю суботу зібрати біля пам'ятника Шевченку мітинг-протест проти політичних репресій в Україні.

Стрічка новин