В одній з районних лікарень Полтавщини медсестра підторговувала коноплею

Майже рік жіночка піклувалася про своїх так би мовити «пацієнтів», поставляючи їм партії «ліків». Більше про торгівлю наркотиками в лавах медичних працівників – дивіться далі.

В одній з районних лікарень працювала незвична медсестра – жінка займалась не зовсім стандартним лікуванням. Замість ліків пацієнти у медсестри купували альтернативні медикаменти. Проблема лише в тому, що вживання коноплі у нашій країні заборонене законом.

/Олег Кропивка, начальник управління боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВС України в Полтавській області

В одному з районів області працівниками міліції була затримана медсестра, яка здійснювала збут наркотичних речовин. Зараз її затримано. Проти неї порушено кримінальну справу. Санкція передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 5 до 10 років/

Як стало відомо, медсестра районними наркоманами опікувалась майже рік. За одну зміну жіночка встигала «підлікувати» двох-трьох постійних клієнтів, та й сама не відмовлялась.

/затримана медсестра

Я вживаю наркотики 1-2 рази на день. Ще пробувала винт і один раз нюхала амфітамін/

Тепер, якщо суд визнає медсестру винною, свою медичну практику вона закінчить, та й про альтернативне лікування доведеться забути, адже у в'язниці жінка наркотиками бавитись вже не зможе.

Стрічка новин