На початку березня свої двері перед першими учнями відкрила Полтавська школа молодої сім'ї

Проект розрахований на тих, хто планує створити здорову й щасливу родину. Про програму Школи та її учнів – у сюжеті наших журналістів.

З початком весни у Полтаві стартував проект «Школа молодої сім'ї». Ідея його створення належить випускникам «Школи місцевого самоврядування «Лідер майбутнього», підтримали проект профільне молодіжне управління, громадська організація «Школа для батьків «Щаслива родина» та студентські ради вишів міста.

/Світлана Порохня, заступник міського голови

Сьогодні дійсно в місті Полтаві стартує такий проект «Школа молодої сім'ї». Хочеться сказати, що ініціатором такого проекту була сама молодь. Це дуже приємно, що молодь піклується про те, щоб сім'ї у місті Полтаві були здоровими, щоб вони могли нормально розвиватися, функціонувати, народжувати та виховувати дітей/

Насильство у сім'ї, розлучення, дитяче сирітство, переконана ініціативна група школи, не можуть не позначатися на статусі сім'ї. Тому діяльність заходів проекту спрямована на формування позитивного іміджу сім'ї в молодіжному середовищі.

/Артем Фургас, студент ПолтНТУ імені Ю.Кондратюка

Дана проблема нагально стоїть у місті, тому що велика кількість розлучень йде саме серед молоді. Люди, які недавно одружилися і прожили лише декілька років, вони розлучаються. Можливо, немає досвіду, можливо, у певній мірі не вистачає досвіду спілкування один з одним. І, щоб зменшити кількість розлучень, зменшити кількість цивільних шлюбів, було створено даний проект/

У програмі школи – проведення лекційних, тренінгових та семінарських занять. Завершальний етап навчання зараз перебуває на стадії розробки. З учнями школи протягом трьох місяців працюватимуть різні спеціалісти.

/Юлія Бобир, голова Студентської ради Аграрного коледжу управління і права

Це і психологи, і сексологи, юристи, фінансисти, які допоможуть молоді розібратися в тих проблемах, з якими вони стикаються в повсякденному житті/

Слухачами школи цього року стали молоді люди віком від 16 років, які заповнили анкету слухача Школи та пройшли процедуру конкурсного відбору. Шкільні лави поповнили 60 учнів. Організатори говорять: бажання відвідувати заняття з влаштування сім'ї виявила велика кількість молоді. Уже за 3 тижні до відкриття Школи заявки подало близько 100 чоловік.

Крістіна Брігіда

Стрічка новин