Цей тиждень у Полтавському університеті економіки і торгівлі пройшов під знаком «Обліку та аудиту»

Вже традиційний «Тиждень бухгалтера» порадував студентів та викладачів вузу низкою заходів. Найяскравішу подію тижня – КВН «34 стандарти і одна бухгалтерська весна» – відвідали наші журналісти.

Щороку у Полтавському університеті економіки і торгівлі кафедра бухгалтерського обліку і аудиту проводить так званий «Тиждень бухгалтера». Ряд заходів, які готують у рамках бухгалтерського тижня, говорить перший проректор вишу Микола Рогоза, покликаний масштабно відзначити досягнення кафедри не тільки на рівні університету.

/Микола Рогоза, перший проректор ПУЕТ

Це дає можливість використовувати ті знання про спеціальність не тільки в рамках студентських аудиторій, а в рамках діяльності університету, в рамках ринку праці, на який потім виходять наші фахівці/

Впродовж тижня відбулися конкурси на кращу стінгазету та твір-есе, зіграно «Брейн-ринг», проведено олімпіади з фахових дисциплін та зустрічі студентів з потенційними роботодавцями та науковцями.

Крім того, студенти взяли участь у фотоконкурсі «Світ студента-бухгалтера» та продемонстрували свої творчі здібності на Ярмарці захоплень.

Найяскравішим заходом «Тижня бухгалтера» став КВН на тему «34 стандарти і 1 бухгалтерська весна». Участь у змаганні взяли команди студентів 2-5 курсів спеціальності «Облік і аудит». До гри, кажуть, готувалися з ранку до ночі.

/Олена, учасниця команди «Нестандартні стандарти» (2 курс)

Це перший рік, і так, щоб сильно ми готувалися, то це – останні три дні, тому не їли, майже не спали/

Відвідав захід і ректор університету, поціновувач влучного гумору Олексій Нестуля.

/Олексій Нестуля, ректор ПУЕТ

Я завжди від КВН, який би факультет не змагався і на якому б рівні не відбувалося, чи на рівні університету, чи на рівні Ліги КВН, де наша команда посіла друге місце, чекаю, перш за все, розумних тонких жартів, креативних жартів/

Креативними та тонкими жартами перемогу у грі вибороли студенти 4 курсу, 2 місце посіли п'ятикурсники, третє – студенти, які навчаються на другому. У будь-якому разі гарний настрій, грамоти та солодкі подарунки отримали всі учасники.

/Юстина Верига, завідувач кафедрою бухгалтерського обліку і аудиту ПУЕТ

Вони отримують подарунки, дуже солодкі короваї, які спечені в нашому навчально-виробничому комплексі студентами технологічного факультету, але призначені для студентів спеціальності «Облік і аудит»/

Стрічка новин