Комунальники не можуть впоратися зі снігом, кригою та водою на ринку «Мотель»

За календарем цього дня настала весна. І хоча дійсно 1 березня порадувало полтавців сонечком, зима і досі панує у місті, а наслідки снігопаду продовжують дратувати мешканців. Ситуацію «не пройти, не проїхати» на власні очі бачили наші кореспонденти та всі, хто робить покупки на ринку «Мотель».

Цього року проблема зайвого снігу у Полтаві актуальна цілу зиму, місцева влада, кажуть мешканці, зі стихією та зі своїми обов'язками по її приборкуванню зовсім не впорується.

/Бліци

- Ця зима взагалі для мене, скільки я тут живу, вперше бачу таке «прибирання» у Полтаві. Такого «прибирання» ніколи не було, це абсурд для нашого міського керівництва

- По-перше, немає техніки тої, що раніше, були трактори, машини, нічого немає, і снігу - повна Полтава/

Не відрізняється від решти міста і територія ринку «Мотель»: через купи снігу обабіч траси машини паркуються просто посеред дороги. А щоб дістатися потрібного магазину всередині самого ринку, доведеться надівати гумові чоботи, а подекуди – ковзани, бо в іншому випадку ви ризикуєте впасти в ту ж калюжу, яку намагалися обійти по кризі. Постійні покупці скаржаться, говорять: ще минулої зими прибирали краще, а цього року кожен вихід за продуктами ризикує закінчитися падінням, але не цін, а самих покупців.

/Бліци

– Ну, звичайно, небезпечно, ходити небезпечно... Люди підковзуюються

– Дуже погано, я знаю, що раніше чистилося краще, а зараз - погано/

Нагадаємо, донедавна ринок «Мотель» був приватним. Жодних скарг на адресу керівництва стосовно незручностей, в тому числі – пов'язаних зі снігом на території ринку, говорить колишній власник Віктор Бажан, не було.

/Віктор Бажан, колишній власник ринку «Мотель»

Я не можу давати собі оцінку, я згоден на об'єктивну оцінку, якщо її дадуть підприємці і полтавці. Як тільки до мене надходили якісь скарги, я одразу реагував, я був там власником 5 років, і жодної скарги пригадати не можу/

Наразі ринок «Мотель» знаходиться у комунальній власністі. За чистоту та порядок тут відповідає комунальне підприємство «Полтавасервіс». Директор останнього Юрій Пантюх у телефонній розмові розповів: графіку чистки снігу на ринку немає, а наслідків опадів позбуваються по мірі того, як вони з'являються, – силами двірників підприємства.

Стрічка новин