Відомий хореограф Амадор Лопес сьогодні оцінював таланти танцюристів з обласних шкіл-інтернатів

Відомий за численними телешоу танцюрист та хореограф очолив жюрі обласного конкурсу танцю, організованого міліцією, а потім влаштував майстер-клас для його учасників.

Танцювальні конкурси та фестивалі у нашому місті – не така вже й рідкість. Але такого формату та такого масштабу конкурси ще не проводились. За ініціативи обласної міліції до дня 8 березня в Полтаві пройшов конкурс з танців для дівчат-вихованок інтернатних закладів Полтави.

/Едуард Федосов, начальник УМВС України в Полтавській області

Діти – це наше майбутнє, і тому ми завжди намагаємось працювати в цьому руслі. Якщо міліція не буде допомагати дітям, то вони рано чи пізно стануть на злочинний шлях, а такі конкурси можуть надихнути їх на гарні вчинки/

Подбали в міліції і про мотивацію для учасників. В жюрі конкурсу – найвідоміші хореографи області, а суддівську колегію очолив відомий за численними телевізійними проектами хореограф Амадор Лопес, який приїхав на особисте запрошення Едуарда Федосова.

/Амадор Лопес, хореограф

У всіх моїх танцювальних шоу для мене, в першу чергу, найважливішим є благодійність. Зрозуміло, що шоу-бізнес шоу-бізнесом, але коли мені вдається поєднати творчість і благодійність, – це дуже добре/

Діти під керівництвом хореографів 2 дні готувались до конкурсу, відвідували історичні місця, готувались морально, щоб вийти на сцену та показати все, на що вони здатні. Формально перемогли всі, але все-таки за рішенням жюрі призові місця були визначені. В груповому конкурсі третє місце віддали танку «Полька» у виконанні вихованців Кобеляцької школи-інтернату, 2 місце посіли дівчата з Гадяцького інтернату, а перемогу святкували танцівниці з Миргорода. В індивідуальному заліку 3 місце – за 1-ю Полтавською школою-інтернатом, друге місце посів Карлівський район і першою стала вихованка Полтавського інтернату імені Крупської. Після вручення призів учасникам для всіх танцюристів майстер-клас провів Амадор Лопес.

Стрічка новин