Сьогодні свято у вусо-лапо-хвостатих

Світова спільнота 1 березня відзначає Міжнародний день котів. Не оминули увагою цю подію і полтавські освітяни. У навчально-виховному комплексі інтернатного типу у кожній групі пройшов свій захід на котячу тематику.

Березень для кішок – місяць особливий, тому саме першого числа людство (навість на рівні ООН) вирішило відзначати Міжнародний день котів. Його святкування – для 36 видів цих тварин, які знаходяться поруч з людиною у всіх куточках землі. У навчально-виховному комплексі інтернатного типу, де виховують особливих діток, це – чергова нагода створити для малечі певне дійство. Підготовлений сценарій, костюми – у кожній із 10-ти груп – свій захід. Для одних – невеличка казка. Причому, дітлахи виступали не в ролі спостерігачів, а самостійно брали активну участь. Собачка, лисичка, корівка – серед цих тваринок загублений котик шукав свою маму.

Не зайвим, вирішили у закладі, буде і безпосередній контакт із винуватцями свята. Ось це кошеня, якому малеча вже обрала і ім'я, – Тимка, не страждало від нестачі уваги. Для кожної групи, для окремої дитини – своє спілкування у форматі гри – аби запам'ятовувати було легше – про кота, його будову, вподобання.

/Любов Січкар, директор НВК інтернатного типу для дітей з вадами розвитку

Для наших дітей це дуже корисно і цікаво, підготовлений окремий проект. Ми розповідаємо нове про них і поповнюємо те коло, що вони вже знали/

Для дітей із вадами мовленнєвого апарату намагалися зробити найоптимальніше поєднання – аби позитивні емоції від спілкування із твариною дитинка, перш за все, навчалася висловлювати і водночас – розширювати свій словниковий запас.

Стрічка новин