Основні завдання на 2012 – протитуберкульозний диспансер і перинатальний центр

І одразу по закінченню сесії – про основні напрямки роботи в області і те, що потрібно зробити до кінця року. У піроритеті крім вирішення питань по 2-м медзакладам – розвиток галузі тваринництва. Про це розповів на брифінгу губернатор області Олександр Удовіченко.

Якщо говорити про розвиток області у період до 2014-го року, зазначає губернатор Полтавщини Олександр Удовіченко, то, перш за все, – це підтримка вітчизняного товаровиробника. У фаворі нині – Крюківський вагонобудівний завод. Очільник області сподівається, що цього року «Укрзалізниця» розпочне активну співпрацю щодо закупівлі вагонів саме нашого заводу. Те, на чому іще сконцентруються у році нинішньому, – розвиток тваринництва.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської облдержадміністрації

Робочі місця, розвиток села – це основні завдання на сьогодні. У галузі тваринництва потрібно побудувати комплекси різної потужності/

На 2012 рік, за словами очільника області, заплановано втілити в життя 25 інвестиційних проектів на загальну суму близько 700 млн.грн. Крім цього – затверджена обласна програма розвитку сільських населених пунктів. 5-те місце серед областей держави, що нині посідає Полтавщина, слід утримувати і надалі. Тож шукатимуть стимули для планомірного розвитку різних галузей. Не оминатимуть увагою і медицину. Основні завдання на рік поточний – протитуберкульозний диспансер і перинатальний центр. Стосовно першого, у 2012 році сконцентруються на старті будівництва 3-ї черги. Із обласного бюджету вже виділили 4 млн.грн., 75 млн. закладено державних коштів.

/Олександр Удовіченко, голова Полтавської облдержадміністрації

Перинатальний центр має бути побудований цього року. Ми вже виділили 4 млн.грн. Загалом проект коштуватиме 36 млн.грн./

Стрічка новин