Правоохоронці викрили цех, який впродовж року реалізовував продукти харчування без будь-яких документів

Риба копчена, риба сушена, риба солена та в'ялена. А на додачу – цілий спектр м'ясної продукції. Все це виготовлялось на одному з цехів у Полтаві та реалізовувалось на місцевих ринках. Проблема лише в тому, що дозволів на ведення подібного бізнесу підприємець не мав.

Бруд, безлад, антисанітарія. Сусідство рибної та м'ясної продукції зі зміттям та залишками виробництва. Безконтрольне використання хімічних речовин. Напевно, не про це думали споживачі, купуючи у торгівельних точках продукцію від так званого «місцевого виробника». Однак, як виявилось, порібно було. Днями працівники управління по боротьбі з організованою злочинністю Полтавщини припинили діяльність підпільного цеху з виробництва продуктів харчування. Підприємець зосередився на виготовленні рибної та м'ясної продукції, вирішивши, що документи та дозволи йому не потрібні.

/Володимир Передерій, заступник начальника відділу ветеринарної міліції УМВС України в Полтавській області

Даний цех працював без дозвільних документів, без заключення санітарних лікарів. Склад знаходився в антисанітарних умовах і не було дозволів, що засвідчують якість та безпеку продукції/

/Віктор Зазулінський, заступник начальника УБОЗ УМВС України в Полтавській області

При перевірці на складах було виявлено близько 5 тон недоброякісної продукції без жодних документів. За фактом відповідною комісією були складені протоколи. Дана продукція вилучена з обігу та утилізована/

Понад рік підприємець працював та збагачувався, нехтуючи здоров'ям своїх покупців. Наразі діяльність цеху припинена і вирішується питання про притягнення підприємця до відповідальності.

Стрічка новин