У Полтаві продовжують розвиватися телевізійні технології

На цифровому телебаченні фахівці зупинятися не планують. Уже в квітні компанія «ВОЛЯ» у Полтаві запропонує найсучаснішу на сьогодні телевізійну технологію - телебачення високої чіткості (HDTV).

Прихильників цифрового телебачення у Полтаві стає все більше. Абонентів приваблює якість картинки і звуку та наповнення пакетів. Цифра відкриває полтавським глядачам рейтингові телепрограми найкращих телекорпорацій світу – FOX, Universal, компанії Sony Pictures Enterteinment, сімейства пізнавальних каналів Discovery та багатьох інших. Береш до рук пульт – і насолоджуєшся коктейлем із захоплюючих фільмів, відкриваєш таємниці природи та світу чи вболіваєш за улюблені футбольні команди. Цікавих спортивних каналів у цифрових пакетах «ВОЛІ» теж вдосталь. Завдяки програма «Футбол», «Футбол+», «Спорт 1» и «Спорт 2», «Viasat Sport» та іншим глядачі завжди у курсі перебігу усіх найважливіших турнірів улюблених у нашій країні видів спорту. У телеменю «ВОЛІ» кожен член родини знаходить канали на свій смак.

/Бліци

- Дивлюся спорт, риболовлю. Улюблений - Діскавері.

- Спортивні канали. Всі канали гарної якості наповнення.

- Фокс крайм полюбляю/

Телевізійні технології у Полтаві завдяки «ВОЛІ» продовжують розвиватися. Матчі Євро-2012 полтавці зможуть дивитися не лише у цифровому, а й HD-форматі. Уже в квітні «ВОЛЯ» у Полтаві запропонує найсучаснішу на сьогодні телевізійну технологію – телебачення високої чіткості (HDTV). Спеціально до відкриття Євро-2012 відбудеться запуск HD-версії каналу «Футбол». Останні новини порадували абонентів.

/Бліци

- Чому б і ні? У кожного є плазма вже, потрібна краща якість і бачити, за що ти платиш гроші

- Треба вже дивитися

- Ну так. звісно. І якість, і наповлення буде кращим

- Це добре. Я думаю, багатьох це порадує

- Для того, щоб краща каринка була, - звісно, добре/

Стрічка новин