Сьогодні Полтавщину із робочим візитом відвідала Народний депутат України Наталія Королевська

В рамках робочої поїздки лідер Української соціал-демократичної партії зустрілася з хлібопекарями Полтавщини, підприємцями ті місцевою молоддю.

Візит до Полтавщини Народний депутат України Наталія Королевська розпочала із Хоролу. На Хорольському механізованому пекарня її зустрічали короваєм власного виробництва і... скаргами. Через державне регулювання хлібопекарської галузі виробники змушені йти у тінь, або балансувати на межі виживання. Аграрна Україна, впевнена лідер Української соціал-демократичної партії, може забезпечити нормальну роботу пекарень, при цьому – не підвищуючи ціну на хліб для населення.

/Наталія Королевська, Народний депутат України, лідер Української соціал-демократичної партії

Нехай дають соціальну дотацію хлібопекарям, тоді це буде по чесному, у них є можливість цю компенсацію робити через зерно, є можливість робити через підтримку, через гроші, які ідуть на модернізацію підприємства, коли вони йдуть в обігові, а не входять в податки/

Зі свого боку Наталія Королевська пообіцяла звернутися із цими пропозиціями до Міністерства економіки.

Після теоретичної частини щодо підтримки національного виробника перейшли до практики. Оглянувши виробництво хліба, Наталія Королевська і сама взяла участь у його створенні. Депутат переконана, що тільки самі пекарі, а не чиновники у білих комірцях, можуть точно знати, що саме потрібно для вирішення проблем у тій чи іншій галузі.

/Наталія Королевська, Народний депутат України, лідер Української соціал-демократичної партії

Для цього необхідно сьогодні змінити підходи з боку влади. Пояснити пану Азарову, що батони не ростуть на пальмах, а їх печуть реальні люди, які хочуть мати заробітну плату, робоче місце, підприємства повинні модернізуватися і розвиватися. Тому ми створимо робочу групу і у форматі підготовки програми «Нова країна» врахуємо всі необхідні стимули як для підтримки хлібопекарів, так і сільськогосподарських виробників/

Економічна програма «Нова країна», яку презентує до парламентських виборів 2012 року Українська оціал-демократична партія, покликана вмістити усі пропозиції та рекомендації безпосередніх її споживачів. Відтак сказати своє слово у її створенні мали змогу і представники малого та середнього бізнесу: на ринку «Мотель» у Полтаві Наталія Королевська відповіла на болючі питання підприємців та пообіцяла продовжити роботу в напрямку покращення умов ведення бізнесу. Серед найперших запланованих змін: диференціація податків в залежності від масштабів обігу підприємця. Це та інші зміни в спрощену систему оподаткування внесені до Пакету народних реформ, які на сьогодні знаходяться на стадії законопроектів. В разі їх неухвалення до березня-квітня цього року Наталія Королевська пообіцяла добитися свого силою, пікетуючи владу на вулицях.

Поспілкувалася лідер Українських соціал-демократів і з молоддю Полтавщини. Запрошена на форум «Молодіжна політика - 2012», взяла участь в обговоренні болючих питань, як-то житло для молодих сімей, перше робоче місце. Свої пропозиції щодо покращення майбутнього країни студенти та активна молодь також запропонували до програми «Нова країна». Адже саме за молоддю – перспектива розвитку України, впевнена Наталія Королевська.

Стрічка новин