Про напрацювання і плани для подальшої співпраці говорили митники спільно із суб'єктами зовнішньо-економічної діяльності

Попри пріоритетні завдання Держмитслужби і полтавські фахівці намагаються не пасти задніх та вводити свої інновації. Більше про захід – далі у випуску.

На засідання круглого столу, яке за традицією проводить керівництво Полтавської митниці із суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності, як правило приходять найсумлінніші і ті, хто робить найбільших внесок з наповнення держбюджету. Тож для них – нова інформація від митників про форми співпраці і спрощення митних процедур. Перевіряльники говорять: намагаються все робити, аби зробити процедуру якомога прозорішою.

/Геннадій Романенко, начальник Полтавської митниці

Митні оформлення вантажів раніше у нас було в межах 20% (плюс-мінус). За останні місяці ми знизили цей показник до 8%. Ми показуємо, що ми довіряємо і намагаємося довіряти/

Нині, продовжує Геннадій Романенко, акцент робитимуть на постаудит контролю і не оминатимуть увагою електронне декларування.

/Геннадій Романенко, начальник Полтавської митниці

Сьогодні вже у нас 88 підприємств, які зареєстрували 2 тисячі документів. Цей показник постійно зростає, хоча не ривками, але поступово/

Підприємці, які співпрацюють із Полтавською митницею, говорять: нарікань на перевіряльників не мають. Ті зміни, які зініційовані, певні, лише на краще. Прикладом, зменшення часу митного оформлення до 1-ї години.

/Сергій Приходько, голова Громадської ради при Полтавській митниці

Сама зовнішньоекономічна діяльність стає швидшою, більше виходить товарообігу/

Серед інших переваг Сергій Приходько називає зменшення перевіряльників – замість ланцюга – лише одна відповідальна особа.

Стрічка новин