У приватному секторі Полтави мнс-ники нагадували мешканцям правила протипожежної безпеки

Працівники Міністерства надзвичайних ситуацій спільно з соціальними працівниками вже традиційно в зимовий період проводять рейди приватним сектором. Основна мета – нагадати людям похилого віку основні правила поводження з опалювальними приладами, аби зменшити загальну кількість пожеж в області.

Основна форма роботи працівників МНС з мешканцями приватного сектору – роз'яснювальна бесіда. Походи з листівками та розмовами на тему безпечного поводження з вогнем – звична практика, яка приносить свої результати. І аби рейди були більш дієвими, до них залучають і соціальних працівників, які проводять свою роботу зі старенькими мешканцями.

/Наталія Якименко, соціальний працівник

Постійно нагадуємо про техніку безпеки, допомагаємо розпалювати котли, постійно нагадуємо бабусям про правила поводження з різними приладами/

За статистикою пожежників, майже 90% всіх займань, що трапляються взимку, – це пожежі в житловому секторі через необачне поводження з газовими приладами та недотримання техніки безпеки опалення приміщень.

/Михайло Шевченко, начальник пожежної частини №2 м. Полтава

В зв'язку з цим ми проводимо роз'яснювальну роботу для запобігання пожеж, отруєння чадним газом. Про використання димарів та своєчасне їх чищення також говоримо/

Стрічка новин