В обласній бібліотеці відкрилася виставка соціально значущих книг

Твори полтавських авторів і цікаві, і корисні, – переконані організатори виставки соціально значущих книг, що відкрилася сьогодні у Полтавській обласній бібліотеці імені Котляревського. Які видання увійшли до цього переліку – знають наші журналісти.

У Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Івана Котляревського презентували соціально значущі книги. Видання останніх здійснювалось у рамках Програми розвитку інформаційної сфери, книговидання та книгорозповсюдження у Полтавській області. Фінансову підтримку надала обласна державна адміністрація.

/Валерій Пархоменко, заступник голови-керівник апарату Полтавської ОДА

Сьогодні наші комунальні підприємства не мають змоги конкурувати з великими підприємствами видавничої галузі. Тому ми їх сьогодні спонсоруємо, підтримуємо/

Усього з 2008 по 2011 рік силами полтавських видавництв побачило світ 41 соціально значуще видання. Загальний наклад останніх склав 26 700 примірників. Заступник губернатора Валерій Пархоменко говорить: підтримувати полтавських літераторів – надзвичайно важливо.

/Валерій Пархоменко, заступник голови-керівник апарату Полтавської ОДА

Ми можемо констатувати, що завжди високої якості, високої проби друковані книги користуються популярністю. Я маю на увазі, наприклад, великі видавництва, які зацікавлені у великих тиражах: сто тисяч, двісті, триста, півмільйона, мільйон. А знайти свого творця, свого місцевого, зробити друк його книги, хай це буде невелика кількість примірників: тисяча, дві, три, і цим ми підтримуємо наших літераторів/

До списку соціально значущих видань увійшли книги краєзнавчої, історичної, дитячої, художньої літератури місцевих авторів. Невдовзі вони надійдуть до бібліотек, де з ними зможуть ознайомитися всі бажаючі.

Крістіна Брігіда

Стрічка новин