На Полтавщині за три роки реконструюють підприємства комунальної теплоенергетики

Кредиторську заборгованість погасимо, додаткові гроші на медицину і соцсферу виділимо і будемо реконструювати комунальну теплоенергетику. Про такі програми зокрема говорили депутати-обласники на засіданні постійної депутатської комісії з питань бюджету та управління майном. Заплановане вдасться зреалізувати тоді, коли означені питання, тобто проекти рішень, підтримають депутати на наступній сесії.

Питання профільні і ті, що винесені на порядок денний наступної сесії, + заяви і звернення. Порядок денний засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету та управління майном був насиченим. По-перше – ряд обласних цільових програм.

/Валерій Пархоменко, голова постійної депутатської комісії з питань бюджету та управління майном Полтавської облради

Нові програми із урахуванням минулого досвіду. Якщо говорити про молодіжні програми, то там включені іще додаткові пункти і розширені заходи. Якщо говорити про оздоровлення, то там більше дітей підпаде під категорію оздоровлення/

Крім того, депутати не оминули увагою і фінансові питання. Зокрема – виконання минулорічного і внесення змін до бюджету області на рік поточний.

/Валерій Пархоменко, голова постійної депутатської комісії з питань бюджету та управління майном Полтавської облради

В першу чергу ми закриємо кредиторську заборгованість, яка у нас була із минулого року. Крім того, додатково будемо виділяти кошти. 10 млн – на медицину, 3 млн – на соціальну сферу, крім цього – на заклади культури – це ті гроші, які галузі отримають додатково/

Серед головних комунальних питань розглянули проект програми модернізації комунальної теплоенергетики області на 2012-2014 роки, яка охопить 6 міст Полтавщини.

/Олександр Тонков, начальник ГУ житлово-комунального господарства Полтавської облдержадміністрації

Головна ціль програми – це впровадження енергозберігаючих технологій, зменшення споживання природнього газу, підвищення якості надаваних послуг населенню/

В рамках програми передбачена заміна 125 котлів застарілих конструкцій із низьким ККД на сучасні автоматизовані системи. Також планується замінити близько 90 км тепломереж і реконструювати 12-ть центральних теплових пунктів. Загальна вартість програми сягне 455 з половиною млн.грн.

Стрічка новин