У Києві в етнографічному музеї під відкритим небом Мамаєва Слобода відзначили Масляну

Таке козацьке поселення з діючою церквою, господарськими та адміністративними автентичними будівлями 19-го століття – єдине подібне в Україні, тож невипадково увага до свят у ньому завжди чимала. Цього разу участь у відзначенні Масляної взяла Народний депутат України, голова Української соціал-демократичної партії Наталія Королевська, а бачили це наші кореспонденти.

Народний депутат України Наталія Королевська збирається повернути країну до, на її думку, головного – відродження і розвитку економіки, а не до суперечок в ідеологічних питаннях. На своїй прес-конференції у Києві, в етнографічному містечку Мамаєва Слобода, лідерка Української соціал-демократичної партії говорила про головну ідею своєї діяльності.

/Наталія Королевська, Народний депутат України, голова Української соціал-демократичної партії

Мы написали і найближчим часом презентуємо програму нової країни, основа якої – це економічний розвиток і процвітання. Я впевнена, що кожна людина на собі відчує, що наша країна дійсно зростає, дійсно розвивається, немає порожніх обіцянок. Тоді кожна людина буде вірити в країну і отримає більше можливостей/

А те, що зустріч із депутатом відбулася у Мамаєвій Слободі, де відтворені будівлі і побут козацького селища, пояснюється просто: Наталію Королевську запросили сюди взяти участь у відзначенні Масляної з українським колоритом. Голова комітету Верховної Ради з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва спробувала себе у ковальстві, отримавши символічну посвяту у ковалі, побувала в українській православній церкві та козацькому обійсті, допомагала ліпити вареники для гостей свята, разом із соратниками вправлялася у стрільбі з лука. Як зізналася сама Наталія Королевська, проведеною екскурсією вона залишилась дісно вражена і наголосила на важливості проведення подібних свят.

/Наталія Королевська, Народний депутат України, голова Української соціал-демократичної партії

Вони важливі. Вони нагадують нам про сенс життя і про нашу історію, наші традиції, про наші колосальні можливості. І я рада, що цей день ми провели тут, провели разом, змерзли, промокли, але доторкнулись своїми руками і побували там, де ходила наша історія/

На свята, де відтворена українська самобутність, Наталія Королевська планує приїздити постійно разом із родиною та соратниками по партії.

Стрічка новин