Зброя – клавіатура, а приціл – комп'ютерний екран

В такому обмундируванні на традиційну олімпіаду з інформатики, що пройшла в Полтавському інституті економіки і торгівлі, вийшли юні знавці програмування. Більше про це – далі в нашому випуску.

У Полтавському інституті економіки і торгівлі відбулося урочисте відкриття третього етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. Олімпіади з цієї дисципліни у виші проходять далеко не вперше, а інтелектуальні змагання знавців комп'ютерної справи вже стали для вишу справжньою традицією.

/Олексій Нестуля, ректор Полтавського університету економіки і торгівлі

Кожна олімпіада з інформатики - це новий крок у розвитку університету. Ми бачимо підхід, ми бачимо тих дітей, які беруть участь. А в контексті тих завдань, що ставляться Кабінетом Міністрів, ми виконуємо ще й загальнодержавне значення/

До організації проведення олімпіади традиційно долучається і Полтавський інститут післядипломної освіти. Таким чином останній спільно з обласною радою втілюють в життя програму підтримки обдарованої молоді.

/Віталій Зелюк, ректор ПОІППО імені Михайла Остроградського

Ці олімпіади – це фактично показники виконання цієї програми, і, бачачи ці результати, ми бачимо, що це додає значної ваги/

Загальна кількість учасників олімпіади в цьому році сягнула цифри в 60 чоловік. Участь взяли школярі з усіх районів Полтавської області. Інтелектуали вправлялись в програмних завданнях на базі систем Free Pascal, C++, Turbo Delphi Explorer, Visual C++ 2008 Expres.

Стрічка новин