Вибір між спортивним каналом і телефільмом коштував життя полтавцю

Переглядаючи телевізор, двоє братів не поділили пульт, і останнім аргументом у сварці став ніж. Більше про цю історію – у сюжеті Віталія Артамонова.

Трагедія сталась вночі 19 лютого в одному із будинків по вулиці Спартака. Двоє братів зі своїм вітчимом вирішили пом’янути матір, від смерті якої саме виповнилось сорок днів. Жінку згадували не лише добрим словом, але й оковитою. Чоловік померлої випив чарку і пішов відпочивати, а решту спиртного (більше півтори літри горілки) молодикам довелося ділити на двох. Допивши горілку, хлопці вирішили розслабитись переглядом телевізора. Тут і виник конфлікт.

/підозрюваний

Він любив спорт дивитись, а я хотів кіно переглянути. А ще п'яні були, і слово за слово.../

Словами хлопці не обмежились. У розпалі сварки молодший брат схопив ножа і вдарив свого родича. Потім зсипав сміття в раковину, кинув туди ножа і все підпалив. За словами підозрюваного – щоб знищити докази. Від диму прокинувся вітчим хлопців, який спав у сусідній кімнаті. Зайшовши до братів, чоловік побачив практично біблійську історію про Каїна і Авеля, але з ретроспективою на сучасність та алкоголь.

/вітчим братів

Він сказав мені тільки 2 слова: «Вітька вдарив мене ножем». Після цього ми викликали швидку, але врятувати його вже не вдалося/

Медики лише констатували смерть. Проти брата порушена кримінальна справа за навмисне вбивство, яка, до слова, далеко не перша в його послужному списку злочинів.

/Володимир Пасічко, помічник начальника Київського РВ ПМУ УМВС України в Полтавській області

Даний чоловік уже неодноразово притягувався до відповідальності за крадіжки та різного роду злочини, загалом за гратами чоловік провів більше чотирьох років/

Тепер цей термін може значно зрости, адже за навмисне вбивство чоловіку загрожує 15 років позбавлення волі.

Стрічка новин