Провести дозвілля у Полтаві тепер можна ще змістовніше та цікавіше

У місті з'явилося перше професійне караоке. Такий подарунок зробив фешн-клаб «Подіум». Що можна заспівати, дізнавалися наші журналісти.

Фешн-клаб «Подіум» знову здивував полтавців. Цього разу наймодніший та найгламурніший заклад у місті порадував першою у Полтаві професійною системою караоке.

/Кирил Безверхий, арт-директор Fashion-сlub «Podium»,

Система «Еволюшн-Про», тобто, професійна, у ній використовуються дуже якісні мінусовки. Ці мінусовки дозволяють відчути себе комфортно навіть зіркам/

У цьому вже встигла переконатися запрошена зірка – солістка Одеської національної філармонії Анастасія Букіна.

Анастасія Букіна говорить, що в її рідному місті – Одесі – караоке – одна з найпопулярніших розваг. Щоб воно стало таким і у Полтаві, співачка вирішила ненадовго залишитися у нашому місті.

/Анастасія Букіна, солістка Одеської національної філармонії

Протягом цілого місяця я буду знаходитись у фешн-клабі «Подіум» для того, щоб розповісти полтавській публіці, наскільки чудово співати в караоке, як це буває весело, можна влаштовувати вечірки, і повірте, коли ви прийдете у цей клуб, ви будете себе відчувати, як вдома/

У Фешн-клабі «Подіум» відчути себе зіркою зможе кожен. Якщо ви вмієте співати, то тут заспіваєте ще краще. Та навіть якщо не вмієте – це не проблема. Професійні бек-вокалісти допоможуть зробити ваш виступ яскравим та дійсно зірковим.

/Бліци

- Дуже навіть добре, мені сподобалося

- Враження дуже позитивне, мені здається, що просто відчуваю себе зіркою. Між іншим, радимо заспівати/

Не доведеться перейматися і через репертуар – на вибір відвідувачів представлено два великі каталоги пісень, які постійно оновлюються.

/Кирил Безверхий, арт-директор Fashion-сlub «Podium»,

У фешн-клабі «Подіум» представлено караоке-меню, яке включає у себе біля 40 тисяч композицій. Це як вітчизняні, так і зарубіжні композиції до минулого тижня. Тобто, все, що виходить на українській, російській і світовій естраді, є у цьому меню/

Якщо ви досі не спробували, перша професійна караоке-система «Еволюшн Про» у Полтаві чекає на вас щовечора 7 днів на тиждень у фешн-клабі «Подіум».

Стрічка новин