10 – на медицину, 4 – на соціалку і майже 3 мільйона гривень – на освітню галузь

Такі зміни за рахунок лишків із минулого року передбачені у бюджеті на рік поточний. Більше про питання, які нині розглядають депутати на засіданнях постійних комісій обласної ради, – далі у випуску.

Із грошей, а саме – змін до головного фіндокументу області розпочали засідання постійної комісії облради з питань освіти, науки і культури. Крім пріоритетних медицини і соціалки перепасти має і освітянам.

/Павло Кропивка, начальник Головного фінансового управління Полтавської облдержадміністрації

Що стосується закладів освіти, буде направлено 2 млн.700 тис.грн. Практично враховано повністю всі ті заборогованості, які у нас були/

Потому – до оздоровлення дітей. На руках у депутатів – проект програми оздоровлення на період з 2012 по 2014 роки, який є логічним продовженням попередньої програми. На заходи програми в частині здешевлення вартості путівок дітям, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, з обласного бюджету планується виділити понад 21 млн. грн.

/Наталія Шкоденко, начальник відділу у справах сім'ї та молоді Полтавської облдержадміністрації

Ресурсне забезпечення програми 43 млн. 340 тисяч. Якщо говорити по роках, то із обласного бюджету 6,2, – перша. 7,220 – у 2013 році і 8,250 – на 2014 рік. Це із мінімальним зазором на 15% на кожен рік/

60% коштів в рамках програми оздоровлення передбачені із інших джерел. До співпраці активно залучитимуть місцеві табори.

/Наталія Шкоденко, начальник відділу у справах сім'ї та молоді Полтавської облдержадміністрації

Ми намагалися на фініш, тобто, на 2014 рік вийти із тим, щоб у нас оздоровленням було охоплено 65% дітей і відсоток оздоровлення і відпочинку складав 50 на 50/

Крістіна Криженко

Свої профільні питання розглядали депутати на засіданні постійної комісії облради з питань забезпечення законності та правопорядку. Розпочали зі складу і діяльності спеціальної адвокатської комісії.

/Дмитро Хрістов, голова постійної комісії з питань забезпечення законності та правопорядку Полтавської обласної ради

Тут мова йде про формування кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Полтавської області, куди обласна рада завжди делегує одного члена, який потім у ній працює/

Серед основних – про хід виконання і зміни до програми розвитку дорожнього руху та його безпеку на території Полтавської області.

І два питання присвячені безпеці дорожнього руху в рамках виконання профільної обласної програми, розрахованої на період до 2014 року.

/Віктор Поліщук, заступник начальника УДАІ УМВС України в Полтавській області

Необхідно завершити те, що ми розпочали, а саме я маю на увазі відтворення постів. Там вже фактично все виконано. Потім закупиться система відеоспостереження «Рубіж» і ситуація на дорогах покращиться/

Систему рубіж, пояснює фахівець, придбають за рахунок державних коштів. 300 тисяч гривень, які передбачені обласною програмою, із обласного бюджету будуть реалізовані на придбання транспорту, радіозв'язку і засоби для оформлення ДТП.

Стрічка новин