Працівники галузі культури та мистецтва на Полтавщині підбили підсумки своєї роботи за 2011

Говорили на розширеному засіданні колегії управління культури Полтавської облдержадміністрації і про завдання на 2012 рік. Про досягнення та плани на майбутнє знають тепер і наші журналісти.

Рік минулий був для України святковим і щедрим на визначні дати та події. У Зверненні до українського народу Президент зазначив, що сфера культуру у 2011 році завдяки зусиллям працівників культурно-мистецької сфери, потужній підтримці місцевих органів влади та незважаючи на нелегкі проблеми, породжені фінансовою кризою, зберегла темпи розвитку. Є чим пишатися і на Полтавщині зокрема, – впевнений начальник управління культури Полтавської ОДА Геннадій Фасій.

/Геннадій Фасій, начальник управління культури Полтавської ОДА

Ми тут на місцях робимо дуже складні, цікаві і затратні заходи. Тобто, дієві практичні кроки зроблені, за які не соромно в рамках держави, я впевнений, нема нікого. Сумчани пишаються тим, що відремонтували театр юного глядача, але ви знаєте, це крапля в морі порівняно з тим, що відбувається у нас на Полтавщині/

Серед найзнаковіших подій року, що минув на Полтавщині, безперечно – відкриття після довготривалої реставрації Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Миколи Васильовича Гоголя. Започаткували і традицію проведення «Дня села» в регіоні. Реставрували заклади культури області, серед яких – і Краєзнавчий музей та Полтавська обласна філармонія. Відкрили Регіональний навчальний центр в рамках проекту «Бібліоміст». Проведено безліч заходів, присвячених визначним подіям краю та ювілеям видатних полтавців. Список можна продовжити, а головне, запевняють в облдержадміністрації, продовжується і робота по розвитку культурної сфери Полтавщини.

/Валерій Пархоменко, заступник голови-керівник апарату Полтавської ОДА

На 2012 ми також маємо амбітні плани, тому що ми сьогодні відпрацьовуємо Програму розвитку сільських територій, по якій ми плануємо відреставрувати і зробити капітальні ремонти будинків культури, максимально охопити їх/

Стрічка новин