Вчити дітей християнської етики – таке рішення прийняли в Полтавській ЗОШ №18

На базі цього навчального закладу пройшов обласний семінар-практикум «Християнські цінності в сучасній системі освіти».

Проблема виховання молодого покоління завжди була наріжним каменем всієї світової педагогіки. Десь апелюють до гідності, десь мотивують успішним майбутнім. В Україні вирішено рухатись шляхом назад. Не в розумінні регресивного руху, а в плані повернення до давніх принципів виховання, які включають вивчення християнської етики. Саме з цієї теми в Полтавській загальноосвітній школі № 18 пройшов обласний семінар-практикум «Християнські цінності в сучасній системі освіти». Цей навчальний заклад обрали не випадково, адже тут християнська етика викладається вже багато років.

/Оксана Горіна, директор ЗОШ № 18

Протягом семи років у школі викладається курс християнської етики, згодом почали вивчат курс біблійноі історії. Все для того, щоб створити морально-духовне середовище серед всіх учнів/

Організатори семінару з Полтавського інстититу післядипломної освіти запевняють: ці заняття ніяким чином не впливають на свободу релігійного вибору учінв.

/Людмила Деряга, методист Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М.В.Остроградського

Курс духовно-морального спрямування ніяким чином не впливає на вибір дітей. Він проводиться за всіми нормативними документами тільки з письмової згоди батьків. Він є культурологічним, а не віронавчальним/

У ході семінару розглянули питання гуманітарної освіти, обговорили іноземний досвід ведення курсів християнської етики та загалом обговорили питання морального виховання учнів.

Стрічка новин